گفتگوی رادکانا با سیدمهدی حسینی دانش آموز نخبه کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 782 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:18 ق.ظ، پنج شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

سیدمهدی حسینی دانش آموز بااستعداد و آینده دار دبیرستان ۱۵ خرداد شهرستان کردکوی می باشد که تابحال در مسابقات زیاد کشوری و بین المللی مقامهای زیادی کسب کرد و افتخارات زیادی برای کردکوی کسب کرد.

3332165555به گزارش رادکانا، سید مهدی حسینی دانش آموز نخبه شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: اینجانب سید مهدی حسینی فرزند عبدالله دانش آموز دبیرستان بنیاد 15 خرداد سال سوم دبیرستان رشته علوم انسانی سرپرست تیم میلاد نور (( STAR GORGAN) می باشم که تابحال در زمینه ربات مسیریاب و مین یاب حائز رتبه های بین المللی و کشوری شدم.

مقام هایی همچون:

* مقام دوم دانش آموزی بین المللی در مسابقات فیض کاپ کاشان سال 1393

*مقام دوم بین المللی در لیگ مسیر یاب ویژه مسابقات فیض کاپ کاشان سال 1393

* مقام برترین تیم فنی در لیک مسیر پاب ویژه در مسابقات فیض کاپ کاشان سال 1393

* کسب مقام اول در لیک مسیر یاب دانش آموزی در مسابقات کشوری ربوکاپ (ملی ) آزاد گیلان

*کسب مقام اول در لیگ مسیر یاب ویژه مسابقات کشوری خیام نیشابوری سال 92

* مقتم دوم دوم کشوری کشوری لیگ مسیر یاب ویژه مسابقات کشوری بابل

*مقام سوم کشوری در مسابقات کشوری خانه کارگر تبریز شدم

حسینی در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت: ابتدا بواسطه عدم کمک توسط اسپانسر فعالیت و شرکت در مسابقات کم بود ولی در حال حاضر بواسطه حمایت از اسپانسر در شهرستان موفق به کسب این رتبه ها گردیدیم.

این دانش آموز نخبه در خصوص فعالیهای شبانه روزی خود می گوید: در ابتدا با شروع کار، فعالیت برنامه نویسی ما زمان بر بود و می بایست هفته های زیادی فعالیت کنیم ولی در حال حاضر با کسب مهارت و تجربه لازم کار برنامه نویسی به کمتر از دو روز تقلیل یافته است.

سید مهدی حسینی دانش آموز نخبه شهرستان کردکوی در خاتمه درخواست خود را نسبت به مسئولین اینگونه بیان می کند: پیشنهاد می کنم مسئولین طی گفتگو با دانش آموزان و شناسایی چهره های مستعد و سرمایه گذاری مناسب، راه را برای دانش آموزان باهوش و مستعد شهرستان هموار کنند و آموزش و پرورش با برگزاری کلاسهای آموزشی رباتیک و شرکت در لیگ رباتیک دانش آموزی در این مسیر در معرفی چهره های رباتیک شهرستان به کشور و جهان سهمی داشته باشند.

این دانش آموز خوش اخلاق و بااستعداد از همه کسانیکه تا بحال در دست یابی به این رتبه ها از وی حمایت مادی و معنوی کردند تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر