گلایه وانت داران شهرستان کردکوی/وانت داران کردکوی ساماندهی شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 176 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:49 ق.ظ، شنبه، 20 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

وانت داران شهرستان کردکوی که قشری بسیار زحمتکش در شهرستان کردکوی محسوب می شوند با مشکلات فراوانی روبرو هستند که میطلبد مسئولین شهر ما توجه بیشتری به این عزیزان کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ماشین های ما همه فرسوده شده اند امتیازی به ما بدهند وامی در اختیار ما قرار دهند تا ماشین های فرسوده خودمان را تعویض کنیم.

در بین ما جوانانی هستند که بعلت بیکاری وسیله نقلیه خریداری کردند و وارد جاده شدند؛ میطلبد فکری بحال جوانان ما که سرمایه های این مملکت هستند بکنند.

«امید ایلات» یکی از وانت داران شهرستان کردکوی از عدم توجه مسئولین به قشر وانت داران ابراز نارضایتی کرد: توقف وانت‏ بار‌ها در کنار خیابان و ایجاد سد معبر، تخلف محسوب می‌شود که هر روز با اخطارهای ترافیکی برادران زحمتکشمان در پلیس راهور مواجه می شویم که لازم است مسئولین برای این مشکل ما تدبیری بیاندیشند تا تخلف ترافیکی مرتکب نشویم.

وی می‌گوید: ما تقصیری نداریم و نمی‌توانیم برویم در بیابان کار کنیم، مشتریان ما مردم هستند. پس مسئولان باید شغل ما را ساماندهی کنند و مکانی برای کار ما در نظر بگیرند. چون خود وانتی‌ها سرمایه‌ای ندارند که بخواهند شرکت حمل بار راه اندازی کنند.

یکی دیگر از رانندگان وانت ‏بار که سال‌ها با این شغل امرار‌ معاش می‌کند، به خبرنگار ما گفت:
بسیاری از مشاغل درحال ساماندهی هستند، ولی متاسفانه وانت ‏بارهای شهرستان کردکوی هنوز نه مکانی برای کار خود دارند و نه صنفی.

ما رانندگان از مسئولین شهرستان و شورای اسلامی شهر تقاضا داریم فکری بحال ما کنند.

بدیهی است که با ساماندهی وانت ‏بارها هم بی‏ نظمی‏ های ایجاد شده در ترافیک سطح شهر رفع خواهد شد و هم خود رانندگان وانت بارها با خیالی آسوده به کسب و کار خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

ارسال نظر