گلستانی‎ها در روز عرفه معبود خویش را صدا زدند + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 463 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:18 ق.ظ، چهارشنبه، 24 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مردم مومن و متدین استان گلستان، امروز در روز عرفه همزمان با زائران مکه مکرمه با خواندن دعای عرفه معبود خویش را فریاد زدند و دستان نیاز به سوی خداوند رحمان و رحیم دراز کردند.

13920723000694_PhotoAبه گزارش رادکانا،عرفه روز استجابت دعاها، روز بندگی و دوری جستن از گناه و نفس عماره، روزی که خداوند فرموده به سوی من بیایید تا گناهانتان را ببخشم، روزی که اگر قدرشناس باشی روزی گرانبها و قیمتی است.

مردم مومن و متدین استان گلستان،  در روز عرفه همزمان با زائران مکه مکرمه با خواندن دعای عرفه معبود خویش را فریاد زدند و دستان نیاز به سوی خداوند رحمان و رحیم دراز کردند.

کوچک و بزرگ، زن و مرد آمدند تا با خدای خود خلوت کنند و قبل از ورود به روز جشن زیبا و عید بزرگ قربان دل‎های خود را با سراسر نور امید همراه کنند و قدم به سمت  قربانی کردن در راه خدا بردارند.

خدایا به سوى تو رغبت مى‌‏نمایم و به پروردگارى‏ تو گواهى مى‏‌دهم، اقرار می‎کنم که تو پروردگار منى و بازگشت من به سوى تو است.

خدایا کدامیک از نعمت‌هایت را بشمارم و یاد کنم یا براى کدامیک از عطاهایت به سپاسگزارى برخیزم؛ در حالى‏‌که نعمت‎ها و عطاهایت بیش از آن است که شماره‏‌گران بشمارند یا اینکه یاد دارندگان آنها را در یاد داشته باشند.

خدایا چنانم کن که از تو بترسم گویا که تو را می‌بینم و با پرهیزگارى مرا خوشبخت گردان، خدایا در شبی که به آن عظمت دادی به تو روی می‎آورم و در این وقت ما را از کسانى قرار ده که از تو درخواست کردند و تو به آنان عطا فرمودى‏.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای سلامتی بیماران دعا کنیم

به هر طرف که می‎نگری اشک‎های پاکی را می‎بینی که به فریاد دلتنگی از معبودشان فریاد می‎زند، خدایا به بزرگی و کرمت همه ما را ببخش و بیامرز و ما را یک لحظه به حال خود وا مگذار.

اشک‎هایی که هر قطره‎اش به اندازه هزاران اشک می‎ارزد، از چشمان جاری می‎شود و نور رحمت قلب‎ها را می‎شوید.

بیاییم و امروز و امشب به یاد یکدیگر باشیم، برای آنهایی دعا کنیم که به حصرت داشتن سلامتی در بستر بیماری با دل‎های کوچک پر از اندوه می‎خواهند که باشند تا همانند من و تو از این دنیای پر از نعمت استفاده کنند.

بیاییم دعا کنیم، اللهم عجل لولیک الفرج ……../فارس

 

ارسال نظر