گلستانی‎ها زیرباران الهی احیا کردند + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 483 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:41 ب.ظ، سه شنبه، 8 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مردم گلستان در شب باعظمت قدر زیر بارش رحمت الهی، قرآن بر سر گرفتند و با ریختن اشک و انابه در غم مولای متقیان امام علی (ع) فریاد الغوث الغوث سر دادند تا قدر خود را به قدر مولایشان پیوند ناگسستنی بزنند.

13920508000005_PhotoAبه گزارش رادکانا، مساجد گلستان در دومین احیای شب قدر میزبان عاشقانی بود که سراسر شور و شعور بودند، میهمانان الهی در زیر باران رحمت بر مظلومیت علی گریستند و بر قاتل آن حضرت لعن و نفرین فرستادند چراکه اشرف مخلوقات در یکی از باعظمت‎ترین روزها جام شهادت نوشید و با ندای فزت و رب العکبه ملکوتی شد و اکنون شب‎های قدر بهترین منزلگه برای نیایش‌گران سرسپرده به مهر حق است.

شب‎های قدر زمینه خودسازی و تزکیه نفس است 

دبیر جبهه متحد اصولگرایان استان گلستان ضمن گرامیداشت لیالی قدر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) گفت: در شب قدر سرنوشت مومنان تعیین می‎شود و در عظمت این شبها همین بس که نزول جامع‎ترین کتاب الهی بیکباره بر پیامبر (ص) نازل شد.

حجت‎الاسلام قربانعلی جمشیدی با بیان اینکه ارزش و ثواب شب‎های قدر برابر با ماه‎های سال است، متذکر شد: شب‎های قدر زمینه خودسازی و تزکیه نفس است که مومنان در چشمه الهی طهارت یابند و خود را از گناهان مبرا سازند.

وی با بیان اینکه مردم در لیالی قدر با توسل به قرآن کریم، اهل بیت (ع) فرصت بندگی را قدر می‎شمرند، افزود: مومنان با دعا، مناجات و تضرع در پیشگاه خداوند متعال ضمن برطرف کردن موانع، توبه و استغفار می‎کنند تا سرنوشت یک سال خود را به بهترین وجه رقم بزنند.

قدس روز محکوم کردن شیطان بزرگ است

دبیر جبهه متحد اصولگرایان گلستان در خصوص اهمیت روز قدس گفت: با توجه به سخنان امام راحل و مقام عظمای ولایت همچنین مسائل جهانی در کشورهای اسلامی، اهمیت روز قدس بر هیچ‎کس پوشیده نیست، همانطور که امام راحل فرمودند «قدس آزاد می‎شود».

جمشیدی با بیان اینکه اسرائیل این غده سرطانی روزی متلاشی خواهد شد، خاطرنشان کرد: جهان اسلام یکپارچه و هم‌صدا در روز قدس فریاد آزادی فلسطین را سرمی‎دهند و شرکت در این راهپیمایی بر همه یک تکلیف ماست.

وی ابراز امیدواری کرد؛ مردم ولایتمدار گلستان مانند سال‎های گذشته به تاسی از قرآن و اهل بیت (ع) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شیطان بزرگ را محکوم می‎کنند و با حضور گسترده خود در این عرصه سیاسی، مشت دیگری بر دهان استکبار خواهند زد.

نابودی استکبار نزدیک است/ حضور پرشور مردم در روز قدس تکمیل‌کننده حماسه سیاسی است

دبیر جبهه متحد اصولگرایان گلستان با اشاره به سخنان شهید بهشتی ابراز داشت: آمریکا باید صدای ملتی که مرگ او را از خدا طلب می‎کنند، بشنود که ان‌شاءالله نابودی استکبار نزدیک است و زمین در اختیار پیروان امام معصوم و رهروان واقعی خواهد بود.

جمشیدی با تاکید بر اینکه راهپیمایی قدس امسال با سال‎های گذشته متفاوت است، اذعان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس تکمیل‌کننده حماسه سیاسی است و این حضور بابصیرت و آگاهانه، صلابت نظام اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشید و توطئه‎های دشمنان را علیه نظام اسلامی در بخش‌های مختلف سیاسی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … خنثی می‎کند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حامل یک پیام مهم است، ابراز داشت: مردم با حضور خود اثبات می‎کنند که این ملت سرافرازانه در راهی که در پیش گرفته با اقتدار حرکت خواهد کرد و هیچگاه از حقانیت، ولایت، راه امام و شهدا کوتاه نمی‎آید و این مسیر را راسخ‎تر از گذشته ادامه خواهد داد.

دبیر جبهه متحد اصولگرایان گلستان گفت: حضور مردم در این راهپیمایی می‎تواند تاثیرگذاری ایران را در ارتباطات بین‌المللی و مجامع عمومی نشان دهد و نقش موثری برای پیشرفت نظام اسلامی خواهد داشت./فارس

ارسال نظر