گلستان با برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی(ع) رنگ و بوی محرم می گیرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 517 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:08 ق.ظ، یکشنبه، 5 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: با برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی(ع) قبل از آغاز ماه محرم، فضای استان رنگ و بوی حسینی می گیرد.

IMG22071245به گزارش رادکانا علیرضا جمشیدی در گفتگویی ضمن تشکر از دبیر استانی اجلاس و سایر اعضای ستاد که چندین ماه به طور مستمر درگیر برنامه های اجلاس شدند, این اجلاس را از برکات دهه امامت و ولایت دانست و گفت: در بررسی های انجام شده مشکل خاصی در روند اجرای امور وجود ندارد و کارها برنامه ریزی شده و روان پیش می رود.

وی نقش مدیریت صحیح در تحقق برنامه های پیش بینی شده را مورد تأکید قرار داد و افزود: در صورتی که مدیریت دقیق نباشد نمی توان از این فرصت بزرگ به خوبی بهره برداری کرد. باید انتقادپذیر باشیم و به درستی از هم انتقاد کنیم و پیگیر رفع موانع احتمالی باشیم و با افزایش آستانه تحمل مجموعه را یکپارچه و یکی ببینیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با یادآوری اهمیت هم زبانی و هم دلی اظهار داشت: هم زبانی و هم دلی همراهی را به دنبال خواهد داشت و همراهی مشکلات را مرتفع خواهد کرد.

جمشیدی با اشاره به نقش مهم و پیش برنده کمیته پیشتیبانی، خواستار بازنگری روابط کمیته های 8 گانه شد و گفت: مسؤلان کمیته ها باید برای تسریع در امور نمایندگانی داشته باشند که در هر زمانی پای کار باشند و تا پایان برگزاری مراسم لازم است به صورت مستمر و شبانه روزی برای برگزاری باشکوه اجلاس همت کنند.

محسن بای می گوید:

دوستان عزیز سلام

برای حمایت از وبلاگ شهدا شرمنده ایم((مرجع وصیت نامه های شهدای استان گلستان و شهرستان رامیان)) کد لوگوی ما رو در وبلاگ و یا وب سایت تون قرار بدید بعد از قرار دادن مارو در جریان گذاشتن لوگو بگذارید باتشکر

ارسال نظر