گلستان جزو ۸ استان محروم کشور است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 777 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ق.ظ، شنبه، 22 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان جزو هشت استان محروم کشور است که ضرورت دارد مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

IMG09535145حجت‎الاسلام سید علی طاهری پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهرستان گرگان اظهار داشت: باید بصیرت‎دهی و آگاه‎سازی را در جامعه در راستای وظایف نمایندگان مردم در خانه ملت تبیین کنیم چنانکه گاهی اوقات مردم وظایف اصلی نمایندگان را دقیق نمی‎دانند.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی نمایندگان نظارت و قانونگذاری است، تصریح کرد: در روزهای ملاقات عمومی 90 درصد مطالبات مردم از نمایندگان خود، نه نظارت است و نه قانونگذاری، البته مردم حق دارند چون مشکلات زیاد است.

مسئولان گوش شنوای مشکلات مردم باشند

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مردم نسبت به رفتار مسئولان در تکریم ارباب رجوع ناراضی هستند خطاب به خدمتگزاران مردم تاکید کرد: اگر گاهی اوقات ناتوان از حل مشکلات مردم هستید حداقل گوش شنوایی برای بیان مشکلات مردم باشید.

طاهری در خصوص پیگیری اقدامات صورت گرفته در راستای مشکلات مردم استان و حوزه انتخابیه ابراز داشت: در زمینه علمی اقدامات خوبی صورت گرفته است و با برگزاری جلسات مختلفی در وزارت علوم نسبت به توسعه رشته‎‎های دانشگاهی و جذب هیئت علمی در استان شاهد اتفاقات خوبی هستیم.

phd در دانشگاه آزاد گرگان راه‎اندازی می‎شود

وی با بیان اینکه طی یک سال اخیر 12 رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اضافه شده است، اذعان کرد: مقدمات افزایش حدود 15 رشته تحصیلی در این دانشگاه فراهم شده است و پیگیر هستیم تا به زودی رشته دکترا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان راه‎اندازی شود.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص دانشگاه پیام‌نور شهرستان آق‎قلا و توسعه آن بیان داشت: مشکلاتی از لحاظ ساختمان و امکانات دانشگاه وجود داشت که جلسات متعددی در وزارت علوم گذاشته شد که پیگیری‎ها در این زمینه ادامه دارد./فارس

ارسال نظر