گلستان زمانی در کشاورزی زبانزد بوده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 706 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:54 ب.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات ۲ نظر

گلستان در دوره ای در کارخانه های پنبه پاک کنی، کشاورزی و اسکله های تجاری زبانزد بود اما در حال حاضر شاید سهم استان به نیم درصد رسیده است.

23974832076166666203به گزارش رادکانا به نقل ازمهر: نماینده مردم کردکوی، بندرگز و گمیشان در مجلس گفت: گلستان در دوره ای در کارخانه های پنبه پاک کنی، کشاورزی و اسکله های تجاری زبانزد بود اما در حال حاضر شاید سهم استان به نیم درصد رسیده است.

محمدجواد نظری مهر بعد از ظهر پنجشنبه در جمع مسئولان استان در استانداری افزود: شاخص اشتغال در استان مشخص است و شاید 99 درصد از مراجعات مردم به نمایندگان برای ایجاد اشتغال است.

وی اظهار داشت: در استان حرکتی که نیاز بود صورت نگرفته است و در دولت و مسیر پیچ و خم هایی وجود دارد که سرمایه گذار فراری می شود.

رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: گلستان استان ضعیفی است اما در کشاورزی و صنعت پتانسیل های بالایی دارد. وی افزود: یکی از چالشهای مهم در استان بحث منابع و مصارف در بانک ها است و بخش صنعت نیاز به توجه دارد و گلستان نیز مستحق توجه بیشتر است.

مختار می گوید:

سلام و خدا قوت میگم به همه ی کسانی که دارند برای کشور عزیزمون تلاش می کنند. این مطلب رو می خوام برسونم که اگه کشاورزی ضعیف شده علتی داره که بهتره برید از کشاورزان زحمت کش بپرسید دوما جناب نظری مهر بنده خیلی از مطلب ها رو نمی تونم عنوان کنم فقط به این بسنده کنم که بعضی افراد که مدرک شون دیپلم هست شاغل شدند و کسانی که لیسانس دارن باید دنبال کار بگردن نمی خوام بگه اون ها باید اخراج بشن اما حق کسی که زحمت کشیده به امید اینکه لیسانس بگیره و بعد مشغول کار میشه میسوزه هر چند که این مطالب رو خودت نمی خونی اما هستند کسانی که حامی شما بودن. من به شخصه در کار شما خلل ندیدم اما مستندات زیاده.

hagh می گوید:

سلام دوست بزرگوار ممنون از توجه و نظرتون

ارسال نظر