گلستان میزبان بیش از ۶۵۰ مداح از ۲۰ کشور جهان می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 378 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان : در محرم سال ۹۲ استان گلستان میزبان بیش از ۶۵۰ مداح و پیر غلام حسینی از سراسر جهان و ایران اسلامی است.

thumb271-0a0674576887d3cf6527904910ffc923به گزارش رادکانا، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان در حاشیه مراسم استقبال از پرچم بارگاه حسینی در امامزاده عبدالله گرگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هر اثر معنوی که وارد هر محیط و منطقه ای می شود موجب برکت آن منطقه خواهد شد و ما اعتقاد داریم که ائمه(ع) نورانیت و برکت را به همراه دارند و فردای قیامت برای ما در پیشگاه خداوند متعال شفاعت خواهند نمود .

وی در ادامه افزود: این پرچم  به واسطه تقدس بارگاه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که مورد توجه مردم شریف گرگان قرار گرفته است و توجه مردم به امام حسین (ع) بعد از ۱۴۰۰ سال کم نشده و هر روز به سیل مشتاقان آن حضرت در جهان اضافه می شوند و این از نشانه های این عشق و علاقه مردم به آن حضرت است.

ولی نژاد در خصوص چگونگی انتخاب استان گلستان برای میزبانی از این همایش بین المللی گفت: این همایش در ده مرحله برگزار شده بود و استان گلستان به علت قابلیت های خوبی که داشته و با پیگیری های فراوان به این افتخار بزرگ برای میزبانی یازدهمین اجلاس تجلیل از پیر غلامان حسینی دست یافته است.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان در خصوص مهمانان این اجلاس افزود: در این اجلاس بیش از 650 مداح و پیر غلام حسینی از ۲۰ کشور دنیا حضور خواهند داشت و حاج صادق آهنگران و نزار قطری در این همایش به عنوان مهمان ویژه حضور خواهند یافت.

ارسال نظر