گوش به فرمان رهبری بودن مانع خروج از مسیر انقلاب می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 232 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:30 ب.ظ، پنج شنبه، 19 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه نینوا گلستان با اشاره به جایگاه ولایت در نظام جمهوری اسلامی، گفت: گوش به فرمان ولایت و رهبری بودن مانع خروج از مسیر انقلاب می شود.

82025799-70634315به گزارش رادکانا به نقل از ایرنا، حجت الاسلام جعفر رعایتی در مراسم ارتحال حسینعلی بختیاری پاسدار و جانباز هشت سال دفاع مقدس در مینودشت اظهار داشت: شهیدان پیرو راه ولایت بودند و دراین مسیر جان خویش را نثار کردند.
وی افزود: اگر می خواهیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم باید کارهای ما با امضای ولایت باشد، ضمن اینکه در عمل و رفتار نیز منش شهدا را داشته باشیم.
حجت الاسلام رعایتی دین، رهبری و مردم را سه رکن اساسی انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: ایران اسلامی توانست با تکیه بر همین سه رکن و جانفشانی شهدا به قدرتی بزرگ تبدیل شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه نینوای گلستان همچنین با تجلیل از مقام شامخ مرحوم بختیاری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس، یادآور شد: آن جانباز سرافراز ایران اسلامی همواره در زندگی خود توجه و رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت کارها قرار می داد و حضور گسترده مردم در این مجلس نشان از مقبولیت وی در بین شهروندان دارد.
مراسم ارتحال حسینعلی بختیاری فرمانده سابق سپاه مینودشت و فرمانده گردان صاحب الزمان لشکر 25 کربلا و از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با حضور برخی مسئولان درمسجد پنج تن آل عبا این شهر برگزار شد.
شهرستان مینودشت با افزون بر 80 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

انتهای پیام/

ارسال نظر