دولتمردان گول لبخندها و دست دادنهای دشمنان را نخورند/عده ای فتنه شرم آور ۸۸ را فراموش کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 460 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:45 ب.ظ، پنج شنبه، 21 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

رحیم احمدی روشن گفت: متأسفانه عده ای از مسئولین ما از منافعی که برایشان جوان دادیم، خون دادیم، شهید دادیم و بیت المال صرف بدست آوردن آن شد از آن به خوبی حفظ نکردند لذا این واقعیتی است که مایه تأسف ماست.

IMG_7470به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم یادبود شهدای هسته ای بعد از نماز ظهر و عصر امروز با حضور رحیم احمدی روشن پدر دانشمند شهید هسته ای ایران شهید مصطفی احمدی روشن در مسجد جامع کردکوی برگزار گردید.

رحیم احمدی روشن در جمع مسئولین و مردم ولایتمدار شهرستان کردکوی دشمنی مستکبران در حق ما مردم ایران را مقوله ای ثابت دانست و گفت: این نیست که با یک لبخند و چراغ سبز دشمن، دشمنی آنان علیه ما ملت سرافراز ایران به پایان رسیده باشد.

وی ادامه داد: با دشمن باید به موازات خودشان رفتار کرد و با اقتدار بر ایمان و عقیده خود تکیه کنیم و عقب نشینی نکنیم.

احمدی روشن با تکیه به بیانات حضرت امام راحل (ره) مبنی بر اینکه آمریکا و استکبار جهانی حکم یک سگ هار را دارند، اظهار داشت: اگر در مقابل این سگان هار ایستادگی کردیم آنان عقب نشینی می کنند اما اگر عقب نشینی کنیم پشت سرمان می آیند تا به ما حمله کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات ژنو بیان داشت: این صحبت ها و این توافقنامه ها ادامه خواهند داشت و عده ای که چشمشان به دستان دشمن است باید برایشان روشن شود که اینها دشمن هستند و بر توافق و عهدشان پایبند نخواهند ماند.ن

دولتمردان گول لبخندها و دست دادنهای دشمنان را نخوریم

پدر شهید روشن در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولین ما رفتند و با آنها قرارداد نوشتند تا مشکلات کشورمان را حل کنند اما آنان شروع به شیطنت کردند و به زیر همه این توافقات زدند لذا می طلبد که در مقابل دشمن هوشیار باشیم و گول لبخندها و دست دادن های آنان را نخوریم.

احمدی روشن افزود: مستکبران و دشمنان اسلام و انقلاب به فکر سود و منفعت خود می باشند و خلق و خوی استکباری شان اجازه نمی دهد دست از این فتنه ها بردارند.

وی تصریح کرد: متأسفانه عده ای از مسئولین ما منافعی که برایشان جوان دادیم، خون دادیم، شهید دادیم و بیت المال صرف بدست آوردن آن شد از آن به خوبی حفظ نکردند لذا این واقعیتی است که مایه تأسف ماست.

پدر دانشمند هسته ای ایران در ادامه سخنان خود ابراز داشت: من از صمیم قلبم عرض میکنم به عنوان پدر شهید مصطفی احمدی روشن هیچ طلبی از مردم ندارم بلکه به این مردم بزرگوار، امین، صبور و ولایتمدار بدهکارم.

ظلالت و شهوت پرستی در آمریکا موج می زند

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع همجنسگرایی در آمریکا و دیگر مسائل قبح زدا پرداخت و خاطرنشان کرد: یکی از افتخارات اوباما این است که قانون قبیح و زشت همجنس گرایی را در آمریکا تصویب کرده است و ضلالت و شهوت پرستی را در آمریکا موج می زند در این حال تعدادی از مسئولین کشورمان چشمشان به دستان دشمنان ما در این کشورها می باشد تا بلکه تحریم ها را علیه کشور ما بردارند.

احمدی روشن یادآور شد: لبخند در مقابل اشتون و دست دادن به دشمنان به این معنی نیست که دیگر تحریم نشویم و با مشکلی روبرو نخواهیم شد بلکه مسیری اشتباه است که در حال طی کردن آن هستیم.

وی ادامه داد: مردم ایران از مسئولین انتظار دارند در برخورد با دشمنان اسلام و انقلاب هوشیار باشند و دقت کنند.

چرا باید یک زن معلوم الحال به ایران اسلامی سفر کند و به سراغ فتنه گران و آشوب گران برود 

رحیم احمدی روشن با اشاره به دیدارهای اخیر اعضای پارلمان اتحادیه اروپا با برخی فتنه گران گفت: چرا باید یک زن معلوم الحال به ایران اسلامی سفر کند و به سراغ فتنه گران و آشوب گران برود و کسی مسئولیت آن را بر عهده نگیرد و به راحتی از این مقوله مهم بگذریم.

احمدی روشن در ادامه اظهار داشت: اینها مسأله شان مسأله هسته ای، مسأله سوریه، مسأله رژیم صهیونیستی نیست بلکه مسأله اصلی آنها اسلام ناب محمدی است، آنان می خواهند که ما دست از اسلام برداریم.

وی ادامه داد: اسلام ما اسلام وارداتی مثل اسلام عربستان، اسلام قطر و… نیست بلکه اسلام ما پایه و اساس دارد.

احمدی روشن افزود: اسلام ما می گوید شیعه، سنی، زرتشتی، یهودی و مسیحی همه با هم برادرند و باید اسلام ناب محمدی را حفظ کنند.

عده ای فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 را فراموش کردند

وی به در این بخش از سخنان خود به فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 اشاره کرد و گفت: عده ای که آمدند و سوار کار شدند متأسفانه کم کم دارند فتنه را فراموش می کنند.

رحیم احمدی روشن افزود: فتنه شرم آور 88 نباید به باد فراموشی سپرده شود بلکه باید همیشه در ذهن ها باقی بماند تا فراموش نکنیم بر چه فتنه شومی با تدبیر و صبر و رهبری مقام عظمای ولایت فائق آمدیم.

شهید احمدی روشن ولایتمداری را در عمل ثابت کرد

وی در خاتمه در خصوص ویژگی شخصیتی فرزند شهیدش اظهار داشت: شهید مصطفی روشن در عمل ثابت کرد که یک ولایتمدار است و با عمل خود ولایتمداری را تماما به اثبات رساند.

وی ادامه داد:شهید مصطفی دارای ویژگی های بارزی بود که او را به خدا نزدیک کرد و نهایتا این ویژگی شهادت را برایش به ارمغان آورد.

پدر شهید روشن افزود: اگر ما طالب این هستیم که اسلام پایدار و استوار بماند باید همچون شهدای عزیزمان عمل کنیم و راه و رسم آنان را پیشه خود قرار دهیم.

ارسال نظر