یادآوری یک اقتدار؛ وقتی ابهت انگلیس در آبهای خلیج فارس فرو می‌ریزد + فیلم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 151 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:42 ب.ظ، یکشنبه، 12 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

به مناسبت روز مبارزه با استعمار انگلیس فیلمی از دستگیری تفنگداران انگلیسی در آبهای خلیج فارس که ۱۰ سال پیش رخ داد در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ استعمار انگلیس در کنار تمامی کشورهایی که خود را ابرقدرت جهان می نامند به ویژه امریکا از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون که 39 سال از عمر آن می‌گذرد، همیشه و هر لحظه در پی طراحی نقشه های شوم برای ضربه زدن به ایران بوه اند.

به برکت وجود امام خمینی (ره) و پس از ایشان هوشمندی و اقتدار مقام معظم رهبری، دشمن هیچگاه جرات تعدی به ایران را نداشته و تنها در لفظ و زبان به تهدید پرداخته است؛ لفاظی‌هایی که هچگاه بر همبستگی و اتحاد ملت ایران اثرگذار نبوده است.

امروز به مناسبت روز مبارزه با استعمار انگلیس در شبکه های اجتماعی، فیلمی از دستگیری تفنگداران انگلیسی در آبهای خلیج فارس که 10 سال پیش رخ داده بود در فضای مجازی منتشر شد. اتفاقی که در روز جمعه سوم فروردین ‏1386‏ (‏23‏ مارس ‏2007‏) رخ داد و طی آن ‏15‏ تفنگدار و ملوان ناو جنگی HMS کورنوال متعلق به نیروی دریایی انگلیس توسط نیروهای مرزی سپاه پاسداران در آبهای خلیج فارس دستگیر شدند.

انتشار مجدد این فیلم پس از 10 سال یادآور یک اقتدار است؛ وقتی ابهت انگلیس در آبهای خلیج فارس فرو می‌ریزد.

انتهای پیام/

ارسال نظر