یادداشت اختصاصی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی در خصوص فتنه ۸۸
تعداد بازدید تعداد بازدید: 532 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:08 ب.ظ، دوشنبه، 9 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

یادداشتی از سوی دکتر غلامرضا عرفانیان رئیس دانشکده فنی و حرفه ای، پسران امام علی (ع) شهرستان کردکوی در خصوص حماسه عاشورایی ۹ دی به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا ارسال گردید که به شرح ذیل می باشد.

yt8kf0xlf03m74mc1how2به گزارش رادکانا، یادداشتی از سوی دکتر غلامرضا عرفانیان رئیس دانشکده فنی و حرفه ای، پسران امام علی (ع) شهرستان کردکوی در خصوص حماسه عاشورایی 9 دی به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا ارسال گردید که به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

پیرامون یوم الله 9 دی

بدون تردید هر نظام حکومتی و کشوری که از پشتوانه مردمی بصورت آگاهانه برخوردار باشد در چشم انداز آینده جهان در زمره تاثیرگذارترین و کارآمدترین نظام های حکومتی به شمار آمده و ابتکار عمل در همه زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و دینی را به دست خواهد گرفت و اگر این پشتوانه مردمی از یک ایمان دینی نشأت گرفته باشد حاکمیت آن نظام حکومتی در جهان اجتناب ناپذیر و حتمی خواهد بود.

در حماسه 9 دی در سال 1388 که در ایران به وقوع پیوست و چشم جهانیان را خیره کرد و هنوز اندیشمندان دنیا درصدد کشف و مطالعه و علل موجوده آن هستند هر دو عامل اساسی پشتوانه مردمی و ایمان دینی به معنای واقعی آن جلوه گر بود.

حماسه ای که در تعابیر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بعنوان هنر مردم و نشات گرفته از عاشورای حسینی و به معنای واقعی ایام الله خوانده شد.

پر واضح است که همگان بر این باوریم این حماسه و حماسه های گذشته مانند 22 بهمن و حماسه هایی که در آینده تاریخ ایران اسلامی بلکه جهان اسلام رقم خواهد خورد به حقیقت نمی پیوست جز آنکه کما فی السابق و همواره از چشمه جوشان ولایت سیراب گردیم و همیشه گوش به فرمان و جان بر کف ولایت امامان معصوم (ع) و نائب بر حق امام زمان (عج) امام خامنه ای باشیم، انشاءالله

غلامرضا عرفانیان

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای پسران، امام علی(ع) کردکوی

ارسال نظر