یادداشت از مهر: پس از پیروزی مقاومت اسلامی: خالد مشعل از کمکهای جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,068 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:05 ب.ظ، پنج شنبه، 2 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

رئیس دفتر سیاسی حماس از جمهوری اسلامی ایران به علت حمایت معنوی وتسلیحاتی ازگروههای مقاومت فلسطین قدردانی کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگو با  سی ان ان تاکید کرد: حماس قدردان ایران و هر کشور دیگری است که به مقاومت مردم فلسطین کمک می کند. مشعل درباره کشتار […]

رئیس دفتر سیاسی حماس از جمهوری اسلامی ایران به علت حمایت معنوی وتسلیحاتی ازگروههای مقاومت فلسطین قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگو با  سی ان ان تاکید کرد: حماس قدردان ایران و هر کشور دیگری است که به مقاومت مردم فلسطین کمک می کند.

مشعل درباره کشتار غیر نظامیان و ایجاد وحشت در میان غیر نظامیان اسرائیلی گفت اجازه بدهید به شما حقیقت را بگویم؛ در هشتم نوامبر، اسرائیلی ها وارد غزه شدند و یک کودک فلسطینی را کشتند. مقاومت پاسخ داد و بعد مصری ها مداخله و تلاش کردند تا آتش بس برقرار شود. یک روز بعد از آتش بس  که فقط نه روز طول کشید، اسرائیلی ها احمد الجعبری را که از حج بازگشته بود کشتند. اسرائیلی ها باعث بروز تنش در غزه شدند و از این رو مسئولیت متوجه آنان است. ما خواستار ایجاد وحشت در میان غیر نظامیان و حتی ریخته شدن یک قطره خون نیستیم.

وی ادامه داد امروز نتانیاهو و پیش از وی همه سران اسرائیل نشان داده اند که خواستار اشغالگری و ادامه شهرک سازی هستند. در این صورت جهان از مردم فلسطین چه انتظاری دارد؟
ارسال نظر