یادداشت از گلستان ما: ضد ارزشهای دفاع مقدس: دلسوز محیط زیست یا مخالف ارزشها؟؟؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,199 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:09 ق.ظ، دوشنبه، 15 آبان، سال 1391 نظرات ۴ نظر

هشت سال دفاع مقدس یکی از یادگارهای بسیار مهم و اساسی ایران اسلامی می باشد. همانا افرادی بر علیه این ارزشها با عقیده دفاع از رادکانا: محیط زیست و قطع درختان وارد شدند تا اجازه ساخت و ساز برای یادگارهای هشت سال اقتدار و مقاومت و ایثار ندهند و خود را برده های بی بی سی خواندند. اما غافل از اینکه در مورد واگذاری اراضی تپه هزارپیچ برای ساخت و ساز و کشته شدن گربه های وحشی کمیاب در کردکوی هیچ واکنشی نشان نداده است. ولی این را بدانید پارک موزه دفاع مقدس با اقتدار تمام ساخته می شود.

الهه موسوی مدعی محیط زیست و سردبیر نشریه اصلاح طلب سلیم  که در مورد ساخت پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان اصرار دارد محیط زیست نابود شده این روزها معلوم نیست کجا هست که در مورد واگذاری اراضی تپه هزارپیچ برای ساخت و ساز و کشته شدن گربه های وحشی کمیاب در کردکوی هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است .

خیلی ها می گویند که دغدغه محیط زیست داردواصلا در کار سیاست و فرهنگ نیست اما انفعال در انعکاس اخبار مربوط به کشته شدن مرموزانه گربه وحشی در کردکوی و واگذاری اراضی هزارپیچ برای ساخت و ساز نشان می دهد وی به دلیل مخالفت با ارزشهای دوران دفاع مقدس با ساخت موزه دفاع مقدس مخالف بوده و قطع چند تا درخت بهانه ای بیش نبوده است . ماهیت ضد ارزشهای دفاع مقدی  این فعال مدعی محیط زیست از آنجا مشخص شد که وی همواره از موزه دفاع مقدس بنام موزه جنگ یاد می کند و در این مدت برای کوبیدن این طرح از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و حتی در صفحه فیس بوک خود عکسی از ساخت و ساز اطراف تپه نورالشهدا گرگان را قرار داده است.

 

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

اكبر می گوید:

بنده خانم موسوی را بیش از یازده سال است که می شناسم .به واقع یکی از شجاع ترین روزنامه نگاران گرگانی می باشد. معتقدم نام وی در تاریخ فرهنگ گرگان جاودان است. همانند بی بی خانم استر آبادی.در گفت و گوی رسانه ای که با رئیس جمهور قبلی داشتیم . شاهد بودم که شجاعانه سوالاتشان را مطرح می کردند من به ایشان احسنت می گویم و به وجودشان در گرگان زمین افتخار می کنم

ناصح می گوید:

سلام
اکبر آقا
من از نیت این خانم برای کارهایش خبر ندارم و در اصطلاح گناهش را نخواهم شست . اما در این متن ندیدم کسی گفته باشد که این خانم شجاعت ندارد.
بحث سر این است که خیلی آدم ها در این دنیا بودند و هستند که شجاع اند ولی در مسیر ضد ارزش ها.
از عکس این خواهرمان هم ارزشی نبودنش مشخص است.
امیدوارم خداوند همه ما را عاقبت به خیر کند و به صراط مستقیم خود راهنمایی مان کند.

امین اله منتظری می گوید:

با سلام بنده هم با نظر ناصح موافقم ، و اضافه میکنم که اینها مشکلشان محیط زیست نیست ، اینطوریکه از شواهد و قرائن مشخص است هر جا قرار باشد رشد و توسعه و پیشرفت و آسایش و رفاه و اشتغال در کار باشد یک عده ای کاسه داغتر از آش شده و به بهانه های واهی سنگ اندازی میکنند که نظام را نا کار آمد نشان دهند ، نمونه اش پارک موزه دفاع مقدس که یک کار ارزشی و انتقال ارزشهای دفاع مقدس ، پتروشیمی گلستان یک کاری اشتغال زا و موجب پیشرفت استان ، جاده علی آباد کتول به شاهرود ( ابر ) کوتاه شدن مسافت 170 کیلومتری به 70 کیلومتر که باعث تسهیل در رفت و آمد مردم تبادل کالا و… که این گروه به چالش کشاندند ، و گاها با بیان مطالبی کذب این پروژهها را از مسیر واقعی بیرون راندند و………

هدیه می گوید:

دیوانه

ارسال نظر