یادواره ۵۴ دانش آموز شهید و ۱۱ فرهنگی شهید کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 540 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:36 ب.ظ، یکشنبه، 10 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

یادواره ۵۴ شهید دانش آموز و ۱۱ فرهنگی شهید شهرستان کردکوی به مناسبت هفته بسیج امروز در مسجد پیروان ولایت روستای النگ برگزار شد.

IMG_5309به گزارش خبرنگار رادکانا، یادواره 54 شهید دانش آموز و 11 فرهنگی شهید شهرستان کردکوی امروز بمناسبت هفته بسیج با حضور دکتر منتظری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، مقامات نظامی و انتظامی، مسئولین شهرستانی و استانی، دانش آموزان شهید پرور و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مسجد پیروان ولایت روستای النگ برگزار شد.

دکتر غلامرضا منتظری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این یادواره به ارائه سخنانی در وصف دانش آموزان شهید و معلمان شهید پرداخت و از حضور استوار و با صلابت دانش آموزان در جبهه های حق علیه باطل سخن به میان آورد.

در ادامه مراسم برادر ساور ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت دقایقی را در وصف ائمه اطهار و شهدای هشت سال دفاع مقدس به مداحی پرداخت و فضای معنوی خاصی را در این یادواره حاکم کرد.

اجرای کلیپ، خواندن سرود تک خوان و پذیرایی نهار از دیگر برنامه های یادواره 54 دانش آموز شهید و 11 فرهنگی شهید شهرستان کردکوی بود.

لازم به ذکر است جمهوری اسلامی ایران دارای 26 هزار دانش آموز شهید و استان گلستان دارای 428 دانش آموز شهید و شهرستان کردکوی دارای 54 دانش آموز شهید می باشد.

ارسال نظر