یکبار برای همیشه تکلیف عقب‎ماندگی غرب گلستان باید روشن شود / بی‎توجهی به مردم خیانت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,226 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ب.ظ، دوشنبه، 6 اردیبهشت، سال 1395 نظرات ۳ نظر

کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکبار برای همیشه تکلیف عقب‎ماندگی چندین ساله غرب گلستان باید روشن شود.

IMG_1565به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حاج رحمت جلالی یکشنبه شب در جمع مردم روستای یساقی شهرستان کردکوی اظهار کرد: نداشتن یک نماینده از شهرستان کردکوی باعث شد که این شهرستان فاقد شناسنامه هویتی باشد، گفت: بعد از سی و اندی سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز مشکل سند مالکیت املاک و اراضی شهر کردکوی حل نشده است.

وی تصریح کرد: نداشتن نماینده مجلس شورای اسلامی از این شهرستان موجب شده است که خیلی از مشکلات لاینحل و از فرصت‎های به درستی استفاده نشود.

جلالی با بیان اینکه با داشتن یک نماینده از این شهرستان روند توسعه در غرب استان گلستان را خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: نماینده‎ای که تمام عمرش را در بین این مردم زندگی کرده و با ریز و درشت مشکلات مردم منطقه آشنا است مطمئنا تمام تلاش خود را صرف توسعه و آبادانی منطقه خواهد کرد.

مشکل عمده غرب گلستان نداشتن سند جامع توسعه است / دیگر نوبت به این مردم است که به آنها توجه شود

کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید یکبار برای همیشه تکلیف عقب‎ماندگی چندین ساله غرب استان روشن شود، تاکید کرد: مشکل عمده غرب استان گلستان این است که سند جامع توسعه آن مشخص نیست و امورات مدیران دچار روزمرگی شده است.

وی ادامه داد: قابل قبول نیست که شهرستان‎های کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان که سرشار از امکانات خدادادی از دریا و جنگل گرفته تا منابع زیرزمینی و اراضی کشاورزی مستعد اینگونه سطح درآمد اقتصادی مردم آن در پایین‎ترین حد باشد.

کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: این منطقه دارای جوانان مستعد، نخبه و با استعدادهای فراوان در زمینه ورزشی، علمی و فرهنگی است که باید به بهترین شکل از آنان بهره‎گیری شود.

وی با بیان اینکه منابع انسانی غرب گلستان که سرآمد استان هستند، ‌افزود: در این چندین ساله این منابع به درستی استفاده نشده است و همیشه در کوران مسائل سیاسی فرصت رشد و ظهور از آن گرفته شده است که باید از این ظرفیت‎های بدور از همه نگاه‎ها و گرایش‎ها به بهترین روش استفاده شود.

کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمده‎ام که از همه ظرفیت‎ها و منابع به درستی استفاده و مدیریت کنیم، گفت: شرایط و زمانه به گونه‎ای است که دیگر نباید به خودمان نگاه کنیم بلکه دیگر نوبت به این مردم وفادار است که سال‎ها به فراموشی سپرده شده‎اند.

جلالی افزود: مردم نیاز به خدمت صادقانه دارند چرا که در این چند ساله هر وقت از آنان کمکی خواسته شده که از نظام حمایت کنند با جان و دل در تمام عرصه‎ها حضور فعال داشته‎اند.

وی اضافه کرد: این مردم در همه حال نظام مقدس جمهوری اسلامی را متعلق به خود دانستند و برای سربلندی و پایداری آن با خون خود به آن قوام بخشیدند.

باید بهترین و کامل‎ترین خدمات را به این مردم هدیه داد / بی‎توجهی به این مردم خیانت است

کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی در مجلس شورای اسلامی گفت: در کدام خانواده‎ و محله شهرستان‎ها غرب استان می‎توان دید که به خاطر سربلندی نظام جانبازی، جبهه رفته‎ای،‌ شهیدی نداده باشند، آیا به نظر شما بی‎توجهی به این مردم خیانت نیست؟

جلالی با اشاره اینکه استحکام نظام به خاطر رشادت‎ها و از خودگذشتگی مردم به قدری بالا است که هیچ دشمنی نمی‎تواند پایه‎های آن را بلرزاند، خاطرنشان کرد: افراد زیادی برای استحکام این نظام و انقلاب از جانشان گذشتند ما امروز باید به عنوان میراث‎داران این نظام بهترین و کامل‎ترین خدمات را به این مردم هدیه دهیم.

وی با بیان شرایط خاص این دوره از انتخابات گفت: خوشبختانه فضایی در این دوره از انتخابات در غرب استان گلستان ایجاد شده است که بسیاری از فعالان سیاسی اصلاح‎طلب نیز برای وحدت و همگرایی از اینجانب حمایت کردند که نشان‌دهنده تیزبینی و آینده‎نگری به خاطر منافع مردم است.

کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید از یک جایی این اختلافات گروهی و حزبی به خاطر مردم کنار گذاشته شود که خوشبختانه بسیاری از این چهره‎ها‎ی انقلابی که سابقه مبارزاتی و ارزشی دارند دست یاری ما را به گرمی فشردند و آماده همکاری برای پیشرفت منطقه شده‎اند.

جلالی تصریح کرد: این وحدت و همدلی بارقه‎ای از امید را در بین مردم ایجاد کرده است چرا که مردم از هر چی فعالیت حزبی و گروهی خسته شدند و دوست دارند کسانی عهده‎دار این مسئولیت باشند که فکر و همت‌شان حل مشکلات اقتصادی مردم باشد./fars

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

حمایت همه جانبه رادکانا از اقای جلالی

رای ما ترکمن ها فقط حاج رحمت جلالی می گوید:

بیستی حاجی

ناشناس می گوید:

حاج رحمت جلالی اظهار کرد: هنوز مشکل سند مالکیت املاک و اراضی شهر کردکوی حل نشده است.
طبق اظهار آقای جلالی باید گفت اگر نماینده ای عرضه انجام فقط همین کار را داشته باشد باید به او احسن گفت بقیه قولها پیشکش…
نکته دوم:
کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمده‎ام که از همه ظرفیت‎ها و منابع به درستی استفاده و مدیریت کنیم
باید گفت: فعلا ظرفیت ها ومنابع بالفعل را نگهداشته باشید (مثل بیمارستان و وضعیت بهداشت و درمان که بسنده به یکی تا دو متخصص بیشتر نیست برای کودکانمان باید به گرگان مراجعه کنیم CT SCAN نداریم آمار تصادفات بالاست در قسمت قلب امکانات کم میباشد وفقط اسم فوق تخصصی را یدک میکشد میگوییم امکانات فعلی را حفظ نمایید خیلی واقعا کار کردید. و بقیه …..
فعلا تا کنون هیچ نماینده ای برای شهرستان کردکوی بجز اطرافیان خود فعالیت نداشته است خیلی ها طرحها را فقط بنام خود تمام کرده اند
امیدواریم آقای جلالی بتواند به گفته های خویش عمل کند .
در ضمن یک نماینده وسع آن به اندازه یک نماینده بیشتر نیست . حل بسیاری از مشکلات که مشکل عمومی کشور است و بعضی قولها …

ارسال نظر