۳۰ پرونده تسهیلات اشتغال‌زایی در کردکوی بررسی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 126 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:36 ب.ظ، سه شنبه، 5 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی به بررسی ۳۰ پرونده اولویت دار تسهیلات اشتغال‌زایی تبصره ۱۸ اشاره کرد و گفت: تسهیلات این پرونده‌ها به مبلغ ۲۳۰ میلیارد ریال است.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ مجتبی جمالی، اظهار کرد: در نتیجه بررسی‌ها و بازدیدهای میدانی کارگروه اشتغالزایی استان از بین ۵۵ تقاضای موجود، مقرر شد حدود ۳۰ پرونده تکمیل شده دارای اولویت تا پایان هفته جاری تکمیل می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر تسهیلات یادشده، از محل اعتبارات تسهیلات رونق تولید نیز ۲۷ واحد تولیدی با اعتباری به مبلغ ۵۵ میلیارد تومان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح است.

جمالی خاطر نشان کرد: در سال ۹۵ هم تعداد ۴۴ واحد تولیدی از محل اعتبارات تسهیل و رونق تولید مبلغ ۴۴ میلیارد تومان دریافت کرده بودند.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان افزود: در بررسی طرحهای اشتغالزایی در جلسات کارگروه اشتغال شهرستان تمام تلاش بر این است که با نظارتهای دقیق، پرونده ها بررسی و کارشناسی شود تا طرح‌هایی که دارای توجیه اقتصادی و ظرفیت اشتغال پایدار هستند به تصویب برسند.

وی در خاتمه یادآور شد: با توجه به ضرورت امر و حساسیت زمان، جلسات کارگروه به طور منظم و هفتگی برگزار می شود تا با تسهیلات اعتباری توسعه روستایی که در آینده‌ای نزدیک ابلاغ می شود، زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف گردشگری، کشاورزی و صنایع تبدیلی ایجاد شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر