۶۲ اتحادیه فعال در گرگان مشغول به فعالیت هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 815 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:13 ب.ظ، سه شنبه، 5 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان گرگان گفت: در حال حاظر ۶۲ اتحادیه فعال در گرگان مشغول به فعالیت میباشند.

thumb204-9014554f0985a27a203a2f927a86117dبه گزارشخبرنگار رادکانا از گرگان، خلیلی رئیس مجمع اتجادیه های صنفی شهرستان گرگان گفت : در حال حاظر ۶۲ اتحادیه در شهر گرگان مشغول به فعالیت می باشند که دارای یک مجمع عمومی مشترک هستند.

خلیلی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که چه تعداد واحد صنفی در شهر گرگان مشغول به فعالیت می باشند گفت:   در حال حاظر در شهر گرگان بالغ بر ۱۰۰۰ واحد صنفی داریم که تعداد کمی از آنها فاقد پروانه کسب می باشند که امیدواریم در روزهای آینده مجوز فعالیت این واحدهای صنفی صادر گردد.

خلیلی نقش اصناف در بازار را بسیار بالا دانست و  اظهار داشت: بازاریان تنها دستگاهی هستند که از جنس مردم می باشند و در تمام مسائل نقش دارند به خصوص در حوادث مترقبه که می توان اصناف را به الگویی سازنده برای سایر دستگاه ها تبدیل نمود.

وی اظهار داشت : بعضی از بازاریان هستند که به صورت پنهانی اقدام به کمک رسانی به محرومان را سر لوحه کار خود قرار داده اند که این تعداد افراد در شهر گرگان و شهرستان های اطراف کم نیستند و با این حرکت خدا پسندانه از آنها کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

رئیس مجمع اتحادیه های صنفی گرگان در خصوص بسیج اصناف خاطرنشان کرد: یک  صنفی بسیجی نماد کاسبی امین می باشد که سیره حصرت محمد (ص) را سرلوحه کار خود قرار داده و انصاف را در حق مردم رعایت می کند.

وی شهید عراقی را نماد و الگوی بسیج اصناف دانست و افزود: شهید حاج مهدی عراقی الگو و نماد یک بسیجی امین و منصف می باشد.

ارسال نظر