قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال / ایران با آرژانتین هم گروه شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 609 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:30 ب.ظ، سه شنبه، 5 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

قرعه‌کشی رقابت های فوتبال جام جهانی نوجوانان ۲۰۱۳ – امارات درحالی شب گذشته در شهر ابوظبی برگزار شد که تیم‌های حاضر در این مسابقات حریفان خود را در گروه‌های شش گانه شناختند. طبق این قرعه‌کشی دیدار افتتاحیه جام روز ۲۵ مهرماه بین دو تیم نوجوانان امارت و هندوراس برگزار می‌شود.

thumb288-9146447edb4d5d004704607e6cefdc04به گزارش رادکانا، مراسم قرعه‌کشی پانزدهمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی نوجوانان (زیر 17 سال) شب دوشنبه در شهر ابوظبی امارات برگزار شد که 24 تیم حاضر در این مسابقات در 6 گروه 4 تیمی قرار گرفتند.

طبق این قرعه‌کشی تیم ایران در گروه E برابر تیم‌های کانادا، آرژانتین و اتریش به میدان می‌رود.

بر این اساس شاگردان علی دوستی‌مهر در نخستین بازی خود در این رقابتها روز شنبه 27 مهرماه به مصاف تیم آرژانتین می‌روند. دومین دیدار تیم زیر 17 سال ایران روز سی‌ام مهرماه با تیم کانادا است. تیم نوجوانان ایران روز جمعه سوم آبانماه آخرین بازی خود در مرحله گروهی این مسابقات را با تیم اتریش برگزار می‌کند.

آرژانتین به عنوان تیم قهرمان و نخست قاره آمریکای جنوبی در این مسابقات حضور دارد، کانادا تیم سوم قاره آمریکا است و اتریش را هم باید تیم ششم قاره اروپا دانست که جواز حضور در جام جهانی نوجونان را بدست آورده است.

طبق این قرعه‌کشی تیم‌های برزیل و اسلواکی ساعت 17 روز پنجشنبه 25 مهرماه نخستین بازی این مسابقات را برگزار می‌کنند اما دیدار افتتاحیه جام پانزدهم ساعت 20 همان روز به وقت محلی، بین دو تیم امارات و هندوراس در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی برگزار خواهد شد.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، هندوراس، برزیل و اسلواکی
گروه B: اروگوئه، نیوزلند، ساحل عاج و ایتالیا
گروه C: کرواسی، مراکش، پاناما و ازبکستان
گروه D: تونس، ونزوئلا، روسیه و ژاپن
گروه E: کانادا، اتریش، ایران و آرژانتین
گروه F: مکزیک، نیجریه، عراق و سوئد

برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی نوجوانان (زیر 17 سال) 2013 امارات به شرح زیر است:

بازی نخست:
پنجشنبه – 25/07/92
گروه A:
* برزیل – اسلواکی، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* امارات – هندوراس، ساعت 20، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی

گروه B:
* اروگوئه – نیوزلند، ساعت 17، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه
* ساحل عاج – ایتالیا، ساعت 20، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

جمعه – 26/07/92
گروه C:
* کرواسی – مراکش، ساعت 17، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* پاناما – ازبکستان، ساعت 20، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره

گروه D:
* روسیه – ژاپن، ساعت 17، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* تونس – ونزوئلا، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

شنبه – 27/07/92
گروه E:
* کانادا – اتریش، ساعت 17، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* ایران – آرژانتین، ساعت 20، ورزشگاه الرشید شهر دبی

گروه F:
* مکزیک – نیجریه، ساعت 17، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* عراق – سوئد، ساعت 20، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

بازی دوم:
یکشنبه – 28/07/92
گروه A:
* اسلواکی – هندوراس، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* امارات – برزیل، ساعت 20، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی

گروه B:
* اروگوئه – ساحل عاج، ساعت 17، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه
* ایتالیا – نیوزلند، ساعت 20، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

دوشنبه – 29/07/92
گروه C:
* کرواسی – پاناما، ساعت 17، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* ازبکستان – مراکش، ساعت 20، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره

گروه D:
* تونس – روسیه، ساعت 17، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* ونزوئلا – ژاپن، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

سه‌شنبه – 30/07/92
گروه E:
* کانادا – ایران، ساعت 17، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* آرژانتین – اتریش، ساعت 20، ورزشگاه الرشید شهر دبی

گروه F:
* مکزیک – عراق، ساعت 17، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* سوئد – نیجریه، ساعت 20، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

بازی سوم:
چهارشنبه – 01/08/92
گروه A:
*  امارات – اسلواکی، ساعت 20، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* هندوراس – برزیل، ساعت 20، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

گروه B:
* نیوزلند – ساحل عاج، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* ایتالیا – اروگوئه، ساعت 17، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

پنجشنبه – 02/08/92
گروه C:
* ازبکستان – کرواسی، ساعت 20، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* مراکش – پاناما، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

گروه D:
* ژاپن – تونس، ساعت 17، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* ونزوئلا – روسیه، ساعت 17، ورزشگاه فجیره شهر فجیره

جمعه – 03/08/92
گروه E:
* آرژانتین – کانادا، ساعت 20، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* ایران – اتریش، ساعت 20، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

گروه F:
* نیجریه – عراق، ساعت 17، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* سوئد – مکزیک، ساعت 17، ورزشگاه الرشید شهر دبی

منبع : مهر

ارسال نظر