۱۰آتش سوزی در بازار تهران/ واحد تجاری در آتش سوخت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 601 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:31 ب.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: محل آتش سوزی شب گذشته یک پاساژ بود که بیشتر فعالیت عمده فروشی ساعت در آنجا انجام می شد،؛دوطبقه هم کف که طبقه دوم این پاساژ یکی از قدیم ترین محل های پاساژ بود دچار آتش سوزی شد.

image122538به گزارش رادکانا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص آخرین جزئیات آتش سوزی شب گذشته بازار تهران اظهار داشت: ساعت 19:26 دقیقه شب گذشته آتش سوزی در بازار بزرگ تهران،پاساژ قیصر به ما علام شد که بلافاصله پنج ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش سوزی شب گذشته یک پاساژ بود که بیشتر فعالیت عمده فروشی ساعت در آنجا انجام می شد، طبقه دوم این پاساژ یکی از قدیم ترین محل های پاساژ بود دچار آتش سوزی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: سقف های این مغازه ها به صورت شیروانی بود که مهار آتش در این نوع سقها بسیار سخت است بر همین اساس 10 باب مغازه در کنار هم در قسمت سقف ها دچار آتش سوزی شدند که خوشبختانه با توجه به زمان تعطیلی بازار و زود رسیدن آتش نشانان به محل حادثه آتش خاموش شد تا از سرایت به دیگر مغازه ها جلوگیری شود.

ملکی تصریح کرد: اگر این آتش سوزی در ساعت پیک کاری بازار انجام می گرفت مطمئنا آتش سوزی گسترده تر می شد که خوشبختانه به خیر گذشت و عمیلیات آتش سوزی شب گذشته در ساعت 21:50 دقیقه به پایان رسید.

انتهای پیام/م

ارسال نظر