۱۱۹ نانوایی در کردکوی فعالیت می کنند/۲۵ نانوایی دوگانه سوز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 581 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:20 ق.ظ، دوشنبه، 25 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رادکانا: متاسفانه نان پخت شده از سوی برخی نانوایان در کردکوی با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می‌شود، راضی کننده نیست و بخش اعظم عدم رضایت مصرف کنندگان به علت کیفیت پایین آرد است.

IMG_3109-300x225به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الله صباغی رئیس مجمع امور صنفی کردکوی از فعالیت 119 نانوایی در کردکوی خبر داد و افزود: 25 مورد از این نانوایی ها دوگانه سوز هستند و از سوخت گاز کمتری استفاده می کنند.

وی با توجه به کاهش دما و احتمال قطعی گاز در شهرستان اظهار داشت: اتاق اصناف کردکوی 5 هزار لیتر در سال گذشته ذخیره سازی سوخت داشته است و خوشبختانه امسال هم 7 هزار لیتر ذخیره سازی سوخت در این شهرستان داریم که در فصل سرما کمک قابل توجهی می تواند به مجمع امور صنفی کند.

لازم بذکر است در شهرستان کردکوی  ۲۵۰۰ واحد صنفی فعالیت می کنند.

لازم است این نکته را متذکر شویم که متاسفانه نان پخت شده از سوی برخی نانوایان با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می‌شود، راضی کننده نیست و بخش اعظم عدم رضایت مصرف کنندگان به علت کیفیت پایین آرد است.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر