۱۲ هزار دانش آموز در آموزشگاه های کردکوی مشغول تحصیل می باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 521 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:06 ق.ظ، سه شنبه، 26 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

بهروز مازندرانی اعلام کرد: در شهرستان کردکوی ۹۷ آموزشگاه و ۱۰ فضای آموزشی وجود دارد که ۱۲ هزار دانش آموز در این آموزشگاه ها مشغول تحصیل می باشند که ۱۱۰۰ نفر آن فرهنگی می باشند.

IMG_3785به گزارش خبرنگار رادکانا، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی از فعالیت 97 آموزشگاه و 10 فضای آموزشی در این شهرستان خبر داد و افزود: 12 هزار دانش آموز در این آموزشگاه ها مشغول تحصیل می باشند که 1100 نفر فرهنگی می باشند.

وی با توجه به سرمای سال گذشته ذخیره سازی سوخت جایگزین مدارس گفت: 75 مورد از فضای آموزشی ما ذخیره سازی سوخت داشتند که با توجه تعطیلات دانش آموزان در فصل سرما سوخت جایگزین سال گذشته هنوز باقی مانده است.

در این جلسه که با عنوان ” برنامه ریزی ذخیره سازی سوخت جایگزین ” در اداره گاز شهرستان کردکوی برگزار شد رمضانعلی الیاسی فرماندار، ذهبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش، حجت الله صباغی رئیس مجمع امور صنفی کردکوی، خسرو خلیلی رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان حضور داشتند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود. 

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12805

ارسال نظر