۱۳ آبان برگرفته از نهضت عاشورایی است/ ضروری است تمامی اقشار جامعه در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 319 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:10 ق.ظ، سه شنبه، 11 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: ۱۳ آبان مختص دانش‌آموزان و دانشجویان است، ولی ضروری است تمامی اقشار جامعه در هر سنی که هستند پا به پای دانش آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی حضور یافته و شعارهای استکبار ستیزی سر دهند.

img_9979به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام سیدمحمدعلی موسوی پارسایی در خصوص روز 13 آبان، اظهار کرد: این روز یادآور رشادت‌های جوانان انقلابی است که توانستند در 13 آبان سال 58 لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کنند و اکنون وظیفه ملت ایران است که این فرهنگ عاشورایی را زنده نگه داشته و اجازه ندهند این کار بزرگ و تاریخی کمرنگ شود.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه روز 13 آبان نماد “بصیرت و رشادت جوانان ایران” است، خاطرنشان کرد: جوانان آن زمان بصیرت داشته و با دید عمیق به استکبار آمریکا پی برده تصمیم به تسخیر لانه جاسوسی گرفتند که توام شدن بصیرت با رشادت، منجر به وقوع یک واقعه تاریخی شد.

پارسایی با بیان اینکه مسلمانان هیچ گاه زیر بار ذلت نمی‌روند، عنوان کرد: باید تمامی مسلمانان جهان با سر دادن شعار “هیهات من الذله” که برگرفته از شعار امام حسین (ع) است، با آمریکا، اسرائیل و دیگر کشورهای مستکبر جهان مقابله کنند.

وی با بیان اینکه صاحبان تریبون باید دستاوردهای 13 آبان را به خوبی برای مردم بیان کنند، گفت: باید تمامی دستگاهها و اشخاص صاحب تریبون دستاوردهای 13 آبان را برای جوانان و نوجوانان و بصورت گسترده تر برای اقشار مختلف مردم بیان کنند تا به خوبی بدانند در 13 آبان چه اتفاقی افتاد.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی تأکید کرد: این مناسبت در حقیقت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و روزی است که جوانان ما با تمام وجود مقابل استکبار ایستادگی کردند.

حجت الاسلام موسوی پارسایی متذکر شد: هدف دشمنان این است که کشورهای جهان سوم را در موقعیت ضعف قرار دهند تا بتوانند از این کشورها برای پیشرفت و توسعه خودشان استفاده کنند.

وی با دعوت تمامی اقشار جامعه برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان، گفت: به نوعی 13 آبان مختص دانش‌آموزان و  دانشجویان است، ولی ضروری است تمامی اقشار جامعه در هر سنی که هستند پا به پای دانش آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی حضور یافته و شعارهای استکبار ستیزی سر دهند تا همه بدانند که پیر، جوان، زن، مرد و همه بصورت یکپارچه در صحنه های نبرد علیه استکبار و دشمن حضور دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر