۱۳ آبان شروع یک وحدت و جریان پویا و زنده و بانشاط
تعداد بازدید تعداد بازدید: 997 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:38 ب.ظ، جمعه، 12 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص یوم الله ۱۳ آبان و کشتار بی رحمانه و مذبوحانه مردم مظلوم و مسلمان میانمار و عید سعید غدیر صحبت کرد.

به گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در خصوص یوم الله 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانش آموزان و دانشجویان گفت: برخی از روزها در طول تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از ایام ویژه و مورد عنایت حق تعالی بوده که از آن جمله روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که شروع یک وحدت و جریان پویا و زنده و بانشاط برای مقابله با سیاستهای استکباری غرب و بویژه آمریکا بوده است و در سال 1343 با تبعید حضرت امام (ره) آغاز و با شهادت دانش آموزان و دانشجویان در مقابل دانشگاه تهران در سال 1357 امضاء و تأیید شد و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 1357 به انقلاب دوم تبدیل شد تا الگویی باشد برای تمام انسانهای آزاده برای نجات از ظلم و ستم مستکبران و تفکر بسیج و بسیجی و تبعیت از مقام معظم رهبری اسباب این نجات خواهد بود.

الیاسی در خصوص کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و مسلمان میانمار گفت:  کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و مسلمان میانمار در راستای سیاستهای مذبوحانه و تلاش ناموفق غرب و استکبار جهانی برای مبارزه با اسلام عزیز و مکتب نجات بخش پیامبر عظیم الشأن حضرت ختمی مرتبت (ص) می باشد.

وی اظهار داشت: مشابه این حرکت را در کشورهای دیگر مثل عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه، سودان، فلسطین و کشورهای دیگر شاهد هستیم که پشت سر تمام این شیطنت ها و حرکتهای شیطانی آمریکا و اسرائیل قرار دارد، غافل از اینکه خداوند اراده کرده است که دین اسلام را حفظ و حراست نماید و اسلام بالاترین ادیان و مکاتب است و بالاتر از آن چیزی وجود ندارد.

فرماندار کردکوی با توجه به واقعه غدیر و عظمت این روز در جهان اسلام به این نکته اشاره داشتند که:  غدیر را باید شناسنامه مسلمانان و شیعه نامید، زیرا که اکمال دین و اتمام نعمت در آن صورت گرفت و خداوند رضایت خود را نسبت به تسلیم مسلمانان ابلاغ نمود.

ایشان در ادامه افزودند: راه نجات امروز بشر و راه برون رفت تمام انسانها از مشکلات و گرفتاری های امروز رجعتبه غدیر و تمکین به فرمان غدیر می باشد.

الیاسی تصریح کرد: مصداق غدیر در جامعه امروز حضرت امام خامنه ای مدظله العالی نائب فرزانه امام زمان (عج)می باشد و لازم است مسئولین و مردم و تمام آحاد جامعه در ایران و دیگر کشورهای اسلامی به فرامین معظم له گوش فرا دارند تا از گردنه های سخت با موفقیت عبور کنند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر