۱۳ آبان و طوفانی دیگر در راه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 740 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:48 ق.ظ، چهارشنبه، 8 آبان، سال 1392 نظرات ۳ نظر

امسال مردم بسیاری از کشورها حتی مردم آمریکا همنوا با مردم ایران خواهند بود زیرا آنها نیز به این نکته پی بردند که سفارتخانه های آمریکا محل جاسوسی از مردم و مسئولان بلند پایه کشورهاست.

Seyed-Ali-33رادکانا: آبان امسال متفاوت از سنوات گذشته خواهدبود تفاوت از باب آنکه خروش مردم بر علیه آمریکا و اذنابش دو صد چندان خواهد بود.

زیرا عده ای بخصوص در پی دلجویی از آمریکا تلاش همه جانبه ای را برای حذف شعار (مرگ بر آمریکا) بعمل آوردند.

آنها برای همراه کردن مردم با خود از پایه گذار مبارزه با آمریکا و اسرائیل یعنی امام خمینی رضوان الله مایه گذاشتند گرچه می دانند مردم پذیرای این بدعت و دروغ بزرگ نیستند.

آن روزی که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام لانه جاسوسی آمریکا را فتح کردند امام راحل (ره) فرمودند: خوب جایی را گرفتید و همواره از این حرکت انقلابی دانشجویان حمایت می کردند.

در هیج پیام یا بیانیه یا سخنرانی حضرت امام (ره) ندیده یا نشنیدیم که آن حضرت ذره ای از مواضع ضد آمریکایی اش عقب نشینی کرده باشند بلکه می فرمودند: (هرچه فریاد دارید سر آمریکا بکشید).

امسال مردم بسیاری از کشورها حتی مردم آمریکا همنوا با مردم ایران خواهند بود زیرا آنها نیز به این نکته پی بردند که سفارتخانه های آمریکا محل جاسوسی از مردم و مسئولان بلند پایه کشورهاست.

موضوعی که این روزهاد شاهد آن هستیم ماجرای شنود از مکالمات تلفنی مردم خود آمریکا و صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور اسپانیا و… است.

پیش بینی می شود عزم عمومی و شرکت همه جانبه مردم و مسئولین ایران در حضور پرصلابت و کوبنده در راهپیمایی 13 آبان جزم تر شود تا پیام و هشداری جدی به آمریکا و محافظه کاران داخلی باشد که ما ذره ای از آرمان بلند حضرت امام (ره) و شهیدان عدول نخواهیم کرد پس بیخود آب در هاون نکوبید.  

ilvargolestan 

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

مهدی رستمانی می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب بجا و شایسته ی شما .من و هر دانش آموز بسیجی دیگر منتظر 13 آبان هستیم و با حضور خود مشت محکمی بر دهن آمریکا خواهیم زد انشالله

محمد رستمانی می گوید:

امروز مصادف است با شهادت شهید حسین فهمیده که در تاریخ 8 آبان 1359 به درجه رفیع شهادت نائل آمد
شهید محمد حسین فهمیده، در اردی‏بهشت سال 1346، در خانواده‏ای مذهبی در محله پامنار، از محله‏های قدیمی شهر قم، دیده به جهان گشود. دوران کودکی را به همراه دیگر فرزندان خانواده با صفا و صمیمیت، زیر سایه توجه و محبت پدر و مادری مهربان گذراند و در سال 1352 راهی مدرسه شد. چهار سال ابتدایی را زیر نظر معلمی روحانی گذراند و سال پنجم را به دلیل انتقال خانواده‏اش به شهر کرج، در مدارس این شهر سپری کرد. محمدحسین با عشق و علاقه به تحصیل، همواره دانش‏آموز وظیفه‏شناس و موفقی بود. او هم‏زمان با تحصیل، با پشتکار فراوان در کمک به پدر نیز می‏کوشید و با وجود سن کم، در فعالیت‏های مذهبی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‏جست.
شهید فهمیده، پس از پیروزی انقلاب با تشکیل بسیج در آذر سال 1358 به فرمان امام خمینی رحمه‏الله ، به خیل عظیم بسیجیان جان بر کف پیوست.
پس از حوادث کردستان، با وجود سن کم و جثه کوچکش راهی آنجا شد، ولی برادران کمیته به علت کمی سن، او را بازگرداندند. این قهرمان کوچک آرام ننشست و با شرکت در آموزش‏های رزمی، تابستان سال 1359 را گذراند. محمد حسین، شهریور همان سال هم‏زمان با شروع جنگ تحمیلی عراق بر ضد ایران، خود را به جبهه‏های جنوب رساند.
محمدحسین فهمیده، آن‏چنان گوش به فرمان رهبر بود که در شروع جنگ تحمیلی، بی‏درنگ با رساندن خود به جبهه، در اطاعت از فرمان رهبری و پاس‏داری از میهن کوشش‏ها کرد. با این حال، رزمندگان که متوجه شدند او سیزده سال دارد، وی را برگرداندند و درصدد برآمدند از او تعهد بگیرند دیگر از شهر کرج خارج نشود، ولی او رضایت نداد و خطاب به آنان گفت: «خودتان را زحمت ندهید. اگر امام بگویند هر جا باشم، آماده رفتن هستم. من باید به مملکت خدمت کنم. من تعهد نمی‏دهم». پس از این، زمزمه رفتن به جبهه را بین دوستان و خانواده‏اش سر داد. پس از آن، یک روز که به بهانه خرید نان از خانه خارج شده بود، به دوستش گفت سه روز بعد که به جنوب رسید، به خانواده‏اش خبر دهد که او به جبهه رفته است.
نحوه عروج ملکوتی شهید فهمیده در تاریخ هشتم آبان‌‌ماه سال ۱۳۵۹ هجری شمسی از این قرار بود که محمدحسین به‌اتفاق دوست شهیدش – محمدرضا شمس – در یک سنگر قرار داشتند که طی هجوم عراقی‌ها، محاصره می‌شوند. محمدرضا زخمی می‌شود و حسین با سختی و زحمت زیاد او را به پشت خط می‌رساند و به جایگاه قبلی خود بازگشته و مشاهده می‌کند که پنج تانک عراقی به طرف رزمندگان اسلام هجوم آورده و درصدد محاصره و قتل عام آنان‌اند.
محمدحسین – درحالی‌که تعدادی نارنجک به کمر خود بسته بود – به طرف تانک‌ها حرکت می‌کند. تیری به پای او می‌خورد اما در اراده پولادینش خللی وارد نمی‌کند و در‌‌ همان حال، موفق می‌شود که خود را به تانک پیش رو رسانده و با استفاده از نارنجک، آن را منفجر کند. دشمن در این حال تصور می‌کند که حمله‌ای صورت گرفته و با سرعت تانک‌ها را‌‌ رها کرده و فرار می‌کند؛ درنتیجه، حلقه محاصره شکسته می‌شود و پس از مدتی، نیروهای کمکی نیز می‌رسند و آن قسمت را از وجود متجاوزین پاک‌سازی می‌کنند.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=10444

ارسال نظر