۱۵ اسفندماه زمان آغاز بکار نمایشگاه فروش بهاره در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 561 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:23 ب.ظ، پنج شنبه، 8 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

رضا رسولی گفت: در این نمایشگاه انواع پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، مواد غذایی، پروتئینی و لبنی، آرایشی و بهداشتی، صنایع دستی، لوازم تزئینی منزل و میوه و تره بار در این نماشگاه عرضه خواهد شد

IMG_0006به گزارش رادکانا، همه ساله با فرا رسیدن ایام نوروز تب و تاب خرید مردم بالا رفته و خانواده ها در صدد تامین نیاز های شب عید می باشند.

در همین راستا رسولی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی در خصوص زمان برپایی نمایشگاه فروش بهاره در کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: زمان برپایی نمایشگاه فروش بهاره در شهرستان کردکوی از 15 اسفند ماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاه بهاره در شهر کردکوی در محل پارک شهر از تاریخ ۱۵ اسفند ماه آغاز  و  ۲۴ اسفند به کار خود پایان خواهد داد و ساعات بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب می باشد.

IMG_0006

 رسولی در خصوص اقلام ارائه شده در این نمایگاه گفت: در این نمایشگاه انواع پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، مواد غذایی پروتئینی و لبنی، آرایشی و بهداشتی، صنایع دستی، لوازم تزئینی منزل و میوه و تره بار در این نماشگاه عرضه خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: کسانی که تمایل به گرفتن غرفه در این نمایشگاه دارند می توانند با شاه رضا کیانی (مسئول اتحادیه کیف و کفش و…) کردکوی با شماره های 09112714936 – 32225121 – 3221390 تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر