۱۵ محفل انس با قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان کردکوی برگزار شد+ تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 911 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:06 ق.ظ، یکشنبه، 20 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی و همکاری هیئت امنای مساجد و مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه ۱۵ محفل انس با قرآن در مساجد شهر و روستای کردکوی برگزار شد.

1392052010312به گزارش رادکانا، به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی و همکاری هیئت امنای مساجد و مدیران مؤسسات و خانه های قرآنی از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه 15 محفل انس با قرآن در مساجد شهر و روستای کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا، با اعلام این خبر افزود: با توجه به ماه پربرکت رمضان و ماه نزول قرآن 15 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان و حافظان برجسته بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی از پنجم الی 29 ماه مبارک رمضان در مساجد شهرستان کردکوی برگزار شد که با استقبال بی نظیری از طرف مردم قرار گرفت.

محمودی با توجه به اینکه 5 محفل در مساجد شهر و 10 محفل نیز در مساجد روستاهای کردکوی برگزار شده است، استقبال نوجوانان و جوانان از این مراسم نورانی را بی‌نظیر توصیف کرد و اظهار داشت: با ایجاد زمینه و بسترسازی‌‌های لازم به‌ویژه در مساجد می‌توان گامی بلند در راستای تربیت قاریان و حافظان قرآنی برداشت.

حجت الاسلام محمودی در ادامه خاطرنشان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی با هدف نهادینه کردن تعالیم قرآنی در جامعه به ویژه در بین جوانان و نوجوانان از مهم ترین اهداف برگزاری محافل انس با قرآن است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با اشاره به این موضوع که اجرای برنامه محفل انس با قرآن در ترویج فرهنگ عظیم قرآنی در میان افراد جامعه تاثیرگذار است یادآور شد: برگزاری این محافل قرآنی در سطح شهرستان باعث شکوفایی استعدادهای قرآنی همچنین ایجاد اشتیاق و علاقمندی به قرآن کریم در بین قشر جوان و نوجوان خواهد شد.

ارسال نظر