۱۶ آذر روز دانشجو، نماد استکبار ستیزی و مبارزه با آمریکا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:00 ق.ظ، پنج شنبه، 14 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

هشتمین جلسه کمیته دانشجویی بمناسبت در پیش بودن ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور فرماندار و اعضای کمیته دانشجویی شهرستان در دفتر فرماندار کردکوی برگزار شد.

IMG_3738به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن تسلیت و تعزیت ایام صفر و ورود کاروان اهل بیت امام حسین (ع) به شام (61 قمری) و همچنین سوم صفر (15 آذر) مصادف با میلاد امام محمدباقر (ع) با اشاره به سخن امام محمد باقر (ع) شکافنده علم به همه اعضاء تأکید کرد: ما باید همانند این امام عزیز نسبت به مردم خوش رویی و درصدد جلب محبت مردم باشیم و در کارهای آنها گره گشایی کنیم.

الیاسی در ادامه ضمن پیش رو بودن 16 آذر روز دانشجو عنوان کرد: 16 اذر روز دانشجو و نماد استکبارستیزی و مبارزه با آمریکا بوده است.

وی افزود: دشمن تلاش دارد موضوع و هدف این حرکت دینی و اسلامی دانشجویان را به سمت و سویی که خودشان می خواهند ببرند و همچنین منافقین کوردل با بیانیه های خود در پی تحریک و تهییج دانشجویان به ناآرامی، تنش، اعتراض و درگیری هستند اما دانشجویان بیدار و بصیر همواره پیرو ولایت و رهبری بوده اند و تنفر و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی نشان داده اند.

فرماندار کردکوی با بیان اینکه وظیفه ما انجام تکالیف قانونی است اظهار داشت: ما باید مراقب رفتار و عمل خودمان باشیم و از هرگونه رفتارهایی که موجب تحریک و ایجاد تنش می نماید پرهیز کنیم.

الیاسی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج برای همه امنیت آور و اطمینان آور است و بهتر است مناسبت ها و فعالیت های دانشجویی در قالب بسیج انجام گیرد.

در پایان هر یک از اعضای کمیته دانشجویی برنامه های شاخص روز دانشجو را بیان نمودند که به قرار زیر می باشد:

*همایش شهدای دانشجوی غرب گلستان با موضوع شهدای هسته ای در روز شنبه 16 آذرماه 92 در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی

*برگزاری همایش و تجلیل از نخبگان دانشجو توسط کارگروه علمی فرهنگی مشاوران جوان فرمانداری در مرکز آموزش شهید روحانی فرد کردکوی


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

ارسال نظر