۱۷ مرداد روز خبرنگار مبارکباد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 436 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:46 ق.ظ، پنج شنبه، 17 مرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

همه از خبرنگاران توقع دارند که وظیفه خود را به نحو شایسته انجام دهند و اخبار صحیح را به مردم منتقل کنند. در واقع مردم، خبرنگاران را از خود می دانند و با آنها احساس صمیمیت می کنند.

b8639رادکانا: در آستانه روز خبرنگار هستیم. همه مردم با واژه خبرنگار کاملا آشنا هستند و آنها را به عنوان چشم و گوش بیدار جامعه می شناسند.

همه از خبرنگاران توقع دارند که وظیفه خود را به نحو شایسته انجام دهند و اخبار صحیح را به مردم منتقل کنند. در واقع مردم، خبرنگاران را از خود می دانند و با آنها احساس صمیمیت می کنند.

هر جا که خبرنگاری را می بینند مشکلات خود را با آنها در میان می گذارند و مطمئن هستند به هر طریقی که شده بالاخره بخشی از این مشکلات را به گوش مسئولان می رسانند.

اکثر مسئولان هم با روی باز از خبرنگاران استقبال می کنند و دوست دارند در هر برنامه و مراسمی که برگزار می کنند خبرنگاران حضور داشته باشند تا فعالیتهای آنان به اطلاع مردم رسانده شود.

به همین دلیل خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان می دانند.

در حقیقت اگر خبرنگاران در برنامه ای که با زحمات فراوان و صرف هزینه هایی گزاف برپا شده حضور نداشته باشند، انگار هیچ برنامه ای برگزار نشده، چون انعکاسی در جامعه نخواهد یافت.

اما با اینکه خبرنگاران نقش مهمی در جامعه ایفا می کنند و مشکلات مردم را انعکاس می دهند، کمتر کسی به فکر حل مشکلات خود آنهاست.

گویا خبرنگار فقط وظیفه دارد به فکر مشکلات دیگران باشد. خبرنگار هم مثل بقیه قشرهای جامعه نیازهایی دارد و بایستی به آنها توجه شود.

به هر حال باید مسئولان به فکر حل مشکلات خبرنگاران نیز باشند.

در نهایت پایگاه خبری تحلیلی رادکانا روز خبرنگار را خدمت تمامی خبرنگاران تبریک عرض می کند.

ادبی می گوید:

با سلام و تبریک به مناسبت عید سعید فطر
بنده مدیر سایت کلات نادر هستم .برای تبادل لینک لوگوی سایت من رو در سایت خود قرار دهید و با اطلاع دادن از طرف شما ، من هم سایت شما رو در سایت خودم لینک می کنم.
پایگاه خبری تحلیلی کلات نادرkalatnader.ir

با تشکر ادبی

ارسال نظر