۲ نشانه از ارادت عمیق گرگانی ها به ۲ چیز در ۲ روز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 481 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:38 ق.ظ، پنج شنبه، 24 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

حضور باشکوه مردم گرگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشییع پیکر همسر آیت الله میبدی در دو روز متوالی نشان از ارادت عمیق آنان به انقلاب و روحانیت دارد .

thumb271-f781c3fa5dad7504222b0c3e9919f042به گزارش رادکانا، برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گرگان و حضور بی نظیر مردم در آن روز و برگزاری مراسم باشکوه تشییع پیکر همسر آیت الله میبدی در گرگان و آن هم با حضور گسترده مردم در صبح روز بعد ، نشان از عمق علاقه و ارادت مردم انقلابی و عزیز گرگان به ساحت انقلاب اسلامی و روحانیت معظم دارد.

اتفاقا در هر دو مراسم مذکور ، حضور گسترده و انبوه جمعیت فارغ از گرایشات سیاسی و جناحی و حتی قومیتی به خوبی نمایان بود .

از طرفی روز 22 بهمن و راهپیمایی در این روز از ابتدای انقلاب و در طول این 35 سال همواره سنگ محک خوبی برای میزان پایبندی آحاد و اقشار مختلف مردم و جامعه اسلامی به آرمان های بلند حضرت امام (ره) و شهدای عزیز بوده است که حتی دشمنان این نظام و مملکت هم ، شدت و گستره دشمنی خود را با آن تنظیم می کنند .

شکوه و عظمت روز افزون ، جشن های سالانه پیروزی انقلاب و در قله آنها راهپیمایی 22 بهمن ؛ نشانه بسیار خوبی از میزان علاقمندی و عشق و ارادت مردم به نظام اسلامی و رهبری عزیز دارد .

از طرف دیگر مراسم تشییع پیکر همسر گرامی حضرت آیت الله میبدی و حضور چشمگیر آحاد مردم و مسئولین در این مراسم هم گواه خوبی برای نشان دادن عمق محبت و علاقه مردم عزیز کشور و شهرمان به مقام و جایگاه وی‍‍ژه مرجعیت و روحانیت دارد .

امروز همگان اذعان دارند که شرط اصلی پیروزی و تداوم عزتمندانه انقلاب اسلامی ، به پیوند عمیق میان مردم با مرجعیت و روحانیت برمی گردد و بیعت مستحکم مردم با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجدید سالانه این بیعت با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله ) را می توان به عنوان اوج قله این پیوند عمیق ذکر کرد .

مردم صبور و عزت آفرین ما بارها و بارها نشان داده اند که همواره پای بیعتی که با حضرت امام (ره) ، شهدای عزیز و رهبر معظم انقلاب بسته اند هستند و تاکنون هیچ چیز نتوانسته ، خللی در این پیوند ناگسستنی ایجاد کند .

قدردانی و سپاس از این ملت و یکایک این مردم عزیز ، وظیفه تک تک مسئولین در کشور در هر جایگاه شغلی و منصب و مقام دولتی است و بهترین سپاس و قدردانی ، خدمت صادقانه و بی منت به آنان و کمک در رفع مشکلات و معضلاتی است که هر روز با آن مواجهند .

باشد که همه در راه خدمت رسانی گسترده و موثر به مردم عزیز و شریف کشور ، استان ، شهر و روستای مان پیش قدم و پیش رو بوده که به گفته آن شهید بزرگ و مظلوم جامعه عمل پوشانده باشیم .

آنجا که شهید بهشتی عزیز فرمود : ” ما تشنگان خدمتیم ، نه شیفتگان قدرت “

 

فرامرز   گلستانی 

ارسال نظر