۲۰ دسامبر ۲۰۱۲ دنیا قرار است گروپی خراب شود…!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 661 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:15 ق.ظ، یکشنبه، 3 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

گفته اند انقریب شب یلدا که بلندترین شب است برابر با ۲۰ دسامبر ۲۰۱۲ آخر دنیا هست و گروپی دنیا خراب می شود…! این پیشگویی از مایاها در آمریکای جنوبی است که ماسون های ابله فورا به هالیوود مسخره دستور دادند یک فیلم با آب و تاب از آن بسازند و مردم ابله تر و خرافی تر اروپا و آمریکا را بترسانند، آقا حالا پول پاروکن که کی نکن بلیط بفروش، CD بفروش… دیگه نمی دانند که آفتابه خرج لحیمه!… بابا حالا دیگه چوپان دروغگو شدید و حرفاتون را کسی نمی خره دهنتون آسفالته !….

171591حکایت کرده اند: روستایی در فرانسه که بواسطه پنیر های کپک زده اش معروف است! محل امن اعلام شده است.. قرار است همه دنیا خراب شود اما  فقط یک روستا در فرانسه می ماند! عجب شانسی دارند این فرانسویی ها…!

ولی مردم ایران تا صبح هندونه شکستن و آجیل خوردن و انار پوست کندند، بگو و بخند ولی دنیا خراب نشد! یکی نیست به این افراد خرافاتی بگوید بابا این چه دروغی بود که سر هم کردید، البته جوک و شوخی شب یلدای ایرانی ها رو فراهم آوردند و بعضی بیچاره ها در اروپا و آمریکا که هی زیر زمین پناهگاه ساختند گوش به رسانه های دروغ پرداز صهیونیستی می دادند که آقا چی!؟کی دنیا خراب  می شود…!

 وقتی گوش به شیطان بدی و اونهم به شیطان بزرگ،آخر و عاقبت کار بهتر از این نمی شود.

حالا ببینید اینها که با رسانه ها دروغ به این بزرگی به مردم جهان می گویند و بی عار و بی حیا بروبر تو چشم مردم دنیا نگاه می کنند، از دروغ خود سوژه ساخته باز به خورد مردم بیچاره اروپا و دیگر نقاط دنیا می دهند، با مردم خود و جهان چه نمی کنند؟!

به اسم دموکراسی و آزادی، آزادی بیان، حقوق بشر در سارایوو با حضور سازمان ملل و خلع سلاح مردم توسط این سازمان بی آبرو و دادن مردم خلع سلاح شده بدست صربها در چند ساعت در اروپای متعفن به اصطلاح متمدن 8 هزار انسان را در چند ساعت قتل عام می کنند، در شیلی با دیکتاتور پینوشه یک میلیون آدم می کشند، در عراق یک میلیون آدم می کشند، در افغانستان همینطور، اخیرا در میانمار پانصد هزار مسلمان کشتار می شود و در جنگ ایران و عراق…حالا در سوریه… (در ‍ژاپن جنگ جهانی دوم هیروشیما و ناکازاکی که کهنه شده) شیطان یا بگویم شیطان بزرگ (آمریکا و صهیونیست ) اینها با مردم جهان چه نمی کنند!؟ دروغگوهای فاسد! اینها با این دروغ ها با دنیا چه می خواهند بکنند؟!

البته باید گفت احتمالا دنیای دنیاپرستان بسر آمده و آخرالزمان آنهاست که می رسد حرکت مردمی 99% بر علیه 1% درصد حاکم آمریکا و اروپا که با بدترین و وحشیانه ترین روشها سرکوب می شود. انقلابات لیبی،تونس ،مصر، بحرین، اخیرا عربستان… البته پر بیراه نیست اگر بگوییم تاریخ مصرف دنیای ابر قدرتها به پایان رسیده و عصر بیداری ملت هاست و می رود کلام الهی قرآن و نرید و انمن الذین الستضعفو.. نجعلهم وارثین…. اتفاق بیفتد و حداقل یک بار آن هم به این شکل میخ به تخته تابوت خود دوخته اند و ضرب الجل مشخص کردند. ما هم می گوییم عجله نکنید آسیاب به نوبت، نوبت شما هم می رسد. اگر 20 دسامبر 2012 نشد انقریب که به لبه پرتگاه برسید و چاره ای نیست ما هم زحمت حول دادن شما را می کشیم! تا به قعر من النار سقوط کنید.

 نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر