۲۰۰ پاسدار سرپرستی ایتام تحت حمایت این نهاد را برعهده گرفته اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 444 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:17 ب.ظ، چهارشنبه، 22 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

حاجی اکبری گفت: در استان گلستان بیش از ۲۰۰ پاسدار حمایت ۲۲۰ یتیم را برعهده دارند که نشان از حرکت آنها در مسیر سیره علوی است.

2013_06_10_14_19_04_12839به گزارش رادکانا، عباس حاجی اکبری با گرامیداشت قرار گرفتن در آستانه روز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: سوم شعبان روز تحقق پاسدارى از اسلام، از حقیقت، از مکتب الهى، روز تولد بزرگ پاسدارى که با خون خود و فرزندان و اصحابش مکتب را زنده کرد است.

وی با اشاره به اینکه پاسداران در نظام اسلامی نیز برای حمایت از حریم ولایت چه در زمان جنگ و چه پس از آن همیشه در صحنه بوده اند خاطرنشان کرد: امروزه شاهد کمک های بسیاری از سوی آنها در عرصه های جهادی و فرهنگی می باشیم.

حاجی اکبری با تقدیر از زحمت های این تلاشگران ابراز داشت: در استان گلستان بیش از 200 پاسدار حمایت 220 یتیم را برعهده دارند که نشان از حرکت آنها در مسیر سیره علوی است.

وی گفت: سپاه نینوای استان با همکاری صمیمانه خود در همه امور در امر کمک به ایتام یاری گر کمیته امداد است و 64 از پاسداران در سپاه نینوا سرپرستی 80 یتیم را برعهده گرفته اند.

حاجی اکبری ارائه سبد کالا در ماه رمضان و ایام عید، همراهی در جذب حامی و … را از جمله همکاری های سپاه پاسدارن با نهاد کمیته امداد در اجرای طرح اکرام برشمرد.

ارسال نظر