۲۴ هزار مشترک در شهرستان کردکوی از نعمت گاز برخوردارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 470 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:08 ب.ظ، یکشنبه، 24 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

قربانعلی منوچهریان گفت: در شهرستان کردکوی ۳۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری و شبکه گاز داریم که ۱۵ هزار علمک بر روی این شبکه نصب شده‌اند.

6D0185035161EDB83240D7به گزارش خبرنگار رادکانا، قربانعلی منوچهریان رئیس اداره گاز شهرستان کردکوی در جلسه برنامه ریزی ذخیره سازی سوخت جایگزین در اداره گاز این شهرستان گفت: در شهرستان کردکوی 310 کیلومتر لوله‌گذاری و شبکه گاز داریم که 15 هزار علمک بر روی این شبکه نصب شده‌اند.

وی افزود: 24 هزار مشترک گاز نیز در شهرستان کردکوی از این نعمت خداوندی برخوردار هستند.

رئیس اداره گاز شهرستان کردکوی اظهار داشت: ما در شهرستان کردکوی صنایع عمده، صنایع فوق عمده و صنایع جزء داریم که در صنایع عمده 30، در قسمت فوق عمده 4 جایگاه سوخت سی ان جی و در صنایع جزء 53 مورد وجود دارد.

وی در پایان به دلیل فرارسیدن فصل سرما از مشترکین خواست تا حداکثر تلاش را در کاهش مصرف سوخت انجام دهند.

در این جلسه رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، ذهبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی، حجت الله صباغی رئیس مجمع امور صنفی کردکوی، خلیلی رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان حضور داشتند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر