۳ مورد آتش سوزی عمدی در جنگل های کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 633 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:24 ب.ظ، سه شنبه، 8 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

صبح امروز بخش وسیعی از جنگل های شهرستان کردکوی به آتش کشیده شد.

DSCF0451به گزارش خبرنگار رادکانا، ساعت 7 صبح امروز 5 تا 7 هکتار از جنگل میاندره شهرستان کردکوی طعمه حریق شد که به همت اورگان هایی همچون سپاه، بسیج، آتش نشانی، هلال احمر، جنگلبانی و نیروهای مردمی شهرستان کردکوی این آتش سوزی مهار شد.

مهندس علی اصغر نیکویی در گفتگو با خبرنگار رادکانا علت این آتش سوزی را عمدی گزارش و اعلام کرد و گفت: به دلیل کمبود رطوبت و خشک بودن جنگل و وجود درختان خشک افتاده بر روی زمین به گسترش این آتش سوزی کمک کرده است که خوشبختانه با حضور به موقع و قابل تقدیر نیروهای بسیجی و سپاه، جنگلبانی و محیط بانی، آتش نشانی، هلال احمر و نیروهای مردمی این آتش سوزی مهار شد.

آتش سوزی در جنگل های زکی دره محله ولاغوز و روستای نامن کردکوی 

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کردکوی همچنین از شروع آتش سوزی از ساعتی قبل در جنگل های زکی دره محله ولاغوز و روستای نامن کردکوی خبر داد.

علی اصغر نیکویی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: بخش وسیعی از جنگل های زکی دره محله ولاغوز و روستای نامن شهرستان کردکوی طعمه حریق شد که خوشخبتانه و با تلاش بی دریغ و به موقع اورگان هایی همچون سپاه، بسیج، آتش نشانی، هلال احمر، جنگلبانی و نیروهای مردمی شهرستان کردکوی این آتش سوزی مهار شد.

 

ارسال نظر