۳۰۰ فروشگاه فوق العاده در گلستان دایر می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 671 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:33 ق.ظ، سه شنبه، 8 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

سرپرست سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان گفت: ۳۰۰ فروشگاه فروش فوق العاده در استان دایر می شود.

IMG09093030یدالله وفایی شامگاه دوشنبه در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان افزود: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شب عید ، تمام تلاش متولیان امر و دستگاههای مختلف اجرایی این است که بهترین شرایط را برای خرید مردم فراهم کنند.

وی اظهار داشت: به لحاظ تامین اقلام اساسی مورد نیاز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد . کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تامین شده است.
وفایی گفت: قسمتی از آن در سراسر استان در قالب نمایشگاه  فروش بهاره  در سطح  شش شهر استان  بصورت متمرکز و 300 فروشگاه فروش فوق العاده با  10  تا 15 درصد تخفیف به مردم  عرضه می شود .
وفایی افزود: نمایشگاه فروش  بهاره شهرستان گرگان  از 11 تا 20 اسفند در محل دائمی نمایشگاه  بین المللی گرگان برپا خواهد شد و در این نمایشگاه نیازمندی های خانواده از قبیل خوراک ( گوشت، برنج، روغن، مرغ و … )، پوشاک ( لباس، کیف و کفش )، مواد شوینده و آرایشی، آجیل و میوه به قیمت ویژه و با تخفیف عرضه خواهد شد.
سرپرست جدید سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بر وحدت ،همدلی و  هماهنگی بیشتر بین اعضاء و   دست اندرکاران تنظیم بازار جهت تسریع در کارها  و خدمات رسانی بهتر و مطلوبتر به مردم در ایام پایانی سال و شب عید تاکید کرد.
اصلانی ،معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان نیز گزارشی از اقدامات و عملکرد مصوبات جلسه قبلی و بررسی نوسانات قیمتها در هفته گذشته   را ارائه داد.
منبع: مهر
ارسال نظر