۳۸۳۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کردکوی قرار دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 546 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، دوشنبه، 18 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

امیر نادعلی گفت: ۳ هزار و ۸۹۳ خانوار تحت حمایت این نهاد در شهرستان کردکوی قرار دارند که یک هزار و ۴۱۷ خانوار در قالب طرح شهید رجایی و ۲ هزار و ۴۲۲ خانوار نیز در طرح مددجویی از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

2013_12_03_13_18_41_65285به گزارش خبرنگار رادکانا، امیر نادعلی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی گفت: 3 هزار و 893 خانوار در شهرستان کردکوی از خدمات این نهاد به طور مستقیم بهره مند می شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی در ادامه اظهار داشت: 3 هزار و 893 خانوار تحت حمایت این نهاد در شهرستان کردکوی قرار دارند که یک هزار و 417 خانوار در قالب طرح شهید رجایی و 2 هزار و 422 خانوار نیز در طرح مددجویی از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

وی یادآور شد: برای این مددجویان خدمات مستمری، کمک هزینه جهیزیه، تسهیلات اشتغال، تسهیلات مسکن، خدمات عمرانی، حقوقی و … متناسب با نیاز مددجویان ارائه می شود.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

ارسال نظر