۴۶ درصد از جمعیت ۷۰ هزار نفری شهرستان کردکوی تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 704 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:09 ق.ظ، سه شنبه، 1 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

اعضاء ستاد گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی شهرستان کردکوی مرکب از علی عرب رئیس شعبه تأمین اجتماعی کردکوی، دکتر میرمجیدی رئیس درمانگاه، نورمحمدی رئیس بانک رفاه کارگران و ضیاء عرب رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی کردکوی بمناسبت هفته تأمین اجتماعی و شصتمین سالگرد تأسیس این سازمان با رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی دیدار نمودند.

 

img51ecff414b8bdبه گزارش رادکانا، عرب ریاست شعبه تأمین اجتماعی کردکوی در ابتدای این دیدار ضمن بیان اینکه تقارن شصتمین سالگرد تأسیس تأمین اجتماعی و هفته تأمین اجتماعی با ماه مبارک رمضان اتفاقی میمون و خجسته برای مخاطبین و کارکنان این سازمان می باشد، افزود: باید خداوند متعال را سپاسگزار بود که این سازمان عمومی و مردمی بعد از گذشت نیم قرن همچنان دارای پویائی و در حال خدمتگزاری به اقشار زحمتکش بیمه شدگان و مستمری بگیران عزیز می باشد.

وی در ادامه تأکید کرد: تأمین اجتماعی شهرستان یکی از پر مخاطب ترین و شاید پرمراجعه ترین اداره در شهرستان بوده و هر روزه بطور میانگین بین 600 تا 700 نفر به این شعبه مراجعه می نمایند، لیکن بر اساس ارزیابی های چند سال گذشته که توسط بازرسین آن فرمانداری بعمل آمده جزو ادارات سرآمد در اجرای صحیح طرح تکریم و جلب رضایتمندی ارباب رجوع بوده و از این بابت بنده و همکارانم به خود می بالیم که این حداقل کاری است که برای این قشر خدوم و زحمتکش و مولد جامعه انجام می دهیم.

وی همچنین مطالبات شعبه از کارفرمایان مخصوصا شرکتهای نئوپان شموشک و داتیس (تولید نوشابه) را بعنوان مهمترین مشکل فعلی شعبه قلمداد نموده و از فرماندار تقاضای همکاری در جهت وصول مطالبات را نمود.

عرب افزود: 46 درصد از جمعیت 70 هزار نفری شهرستان تحت پوشش این شعبه هستند و این نرم در مقایسه با میانگین استانی 9 درصد بیشتر می باشد.

سپس الیاسی فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی و تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی شهرستان، تأمین اجتماعی را جزو کم حاشیه ترین و پرکارترین اداره ها در سطح شهرستان دانست.

وی در ادامه ضمن تحسین از عملکرد دولت دکتر احمدی نژاد در حوزه بیمه و تأمین اجتماعی، گسترش چتر حمایتی بیمه را بر مشاغلی همچون باربران، کارگران ساختمانی، خادمین مساجد، رانندگان و زنان سرپرست خانوار و … را ازجمله اقدامات بسیار مهم و ارزنده آن دولت دانستند.

ارسال نظر