۵ گلستانی در اردوی تیم ملی کبدی جوانان بانوان حضور می یابند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 605 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:03 ب.ظ، جمعه، 12 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

سرمربی تیم ملی جوانان بانوان کبدی گفت: خوشبختانه فدراسیون کبدی همیشه تیم را حمایت کرده و در حال حاضر هم هیچ کمبودی در اردو وجود ندارد.

635427708343138240به گزارش رادکانا، زهره تربتی نژاد صبح امروز در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی جوانان کبدی بانوان که در استان گلستان در حال برگزاری است اظهار کرد: این بازیکنان در درجه اول برای مسابقات آسیایی که قرار است ایران میزبان آن باشد و در استان گلستان هم این مسابقات برگزار می‎شود آماده می‎شوند و دور نگاهی هم به مسابقات بزرگتر برای میادین بزرگتر داریم.

وی ادامه داد: در این اردو 20 بازیکن از سراسر کشور دعوت شده‎اند که 5 بازیکن از استان گلستان هستند و در حال حاضر هم به دلیل آنکه جوان هستند و از استان‎های دیگر جمع شده‎اند و همانند استان گلستان پیشرفته کار نمی‎کنند با این بازیکنان از پایه و از تکنیک‎های اصلی آغاز به تمرینات کرده‎ایم.

سرمربی تیم ملی جوانان بانوان کبدی خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این اردو یک سری از تکنیک‎های هماهنگ کننده را در دستور کار قرار دادیم و به نتایج مطلوبی رسیدیم اما هنوز تا وضعیتی که من مدنظر دارم نرسیده‎اند.

تربتی‎نژاد تاکید کرد: ما در نهایت 12 بازیکن را برای ترکیب اصلی نیاز داریم و از اردوهای بعدی هم با یک برنامه بسیار منسجم‎تر فعالیت می‎کنیم تا برای مسابقات به 12 بازیکن مورد نظر دست پیدا کنیم و آنها را در ترکیب اصلی قرار دهیم.

وی اضافه کرد: زهرا عباسی، مائده مازنی، فاطمه‎السادات حسینی، زینب گزمه و حلیمه مقصودلو پنج بازیکن گلستانی هستند که در این اردو حاضر هستند و از اردوی بعدی هم مولا نوروزی هم به اردو اضافه خواهند شد.

گلستان مهد کبدی ایران/هیچ کمبودی در اردو وجود ندارد

سرمربی تیم ملی جوانان بانوان کبدی در خصوص دلیل انتخاب استان گلستان برای انجام اردوی تیم ملی جوانان تصریح کرد: انتخاب استان گلستان به دلیل میزبانی مسابقات است و چون مسابقات در این استان برگزار می‎شود باید بازیکنان با شرایط آب و هوایی این استان آشنا شوند.

تربتی‎نژاد تاکید کرد: برای اردو در استان‎های دیگر مشکلی وجود ندارد اما زمانی که مسابقات در استان گلستان برگزار می‎شود نمی‎توان در استانی دیگر که آب و هوایی متفاوت نسبت به استان گلستان دارد اردو برگزار کرد.

وی در خصوص وضعیت و شرایط حاکم بر این اردو متذکر شد: خوشبختانه با توجه به اینکه آخر سال است و فدراسیون هم شاید از شرایط مالی خوبی برخوردار نباشد اما همیشه در اردوها تیم را حمایت کردند و هیچ کمبودی را احساس نکرده‎ایم.

سرمربی تیم ملی جوانان بانوان کبدی در پایان ابراز کرد: استان گلستان هم به دلیل اینکه مهد کبدی کشور است و به این رشته ورزشی اهمیت دوچندانی می‎دهند خوشبختانه هیچ کمبودی برای تیم نمی‎گذارند و در حال حاضر شرایط به واقع مناسب است و امیدوارم این شرایط همچنان ادامه داشته باشد تا شاهد افتخارآفرینی جوانان کشورمان در عرصه‎های بین‎المللی باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر