۵۶ برنامه توسط سپاه در دهه فجر در کردکوی برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 408 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:33 ق.ظ، یکشنبه، 12 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی از برگزاری ۵۶ عنوان برنامه از سوی رده های مقاومت بسیج در ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، سرهنگ سیدروح الله ابطحی فرمانده ناحیه مفاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: پس از فرارشاه در 26 دی ماه 57، حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن ماه 57 به میهن اسلامی ایران بازگشت و پس از ورود به تهران مستقیم به بهشت زهرا رفتند و در آنجا سخنرانی بیان ماندنی نمودند و بالاخره در 22 بهمن ماه 57 انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار و معیار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلاب مردمی است که با تلاش آحاد مردم این حرکت و نهضت بزرگ در دهه های پایانی قرن بیستم به ثمر نشست.

این مقام نظامی ادامه داد: کمتر کسی فکر می کرد این مردم بتوانند حکومت شاهنشاهی پهلوی را سرنگون کنند؛ حکومتی که آمریکا، انگلیس، و استعمارگران جهان از اون حمایت می کردند و تا بن دندان مسلح بودند که یک رهبر الهی با توکل بر خدا و حمایت آحاد ملت توانست رژیم طاغوت را سرنگون کند و انقلاب اسلامی ایران را پایه گذاری نماید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به کلام نورانی امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه “انقلاب ما انفجار نور بود” اظهار کرد: شاید کمتر کسی معنی و حقیقت این جمله را درک می کرد؛ زیرا نور خاصیتش این است که از کوچکترین روزنه ای نفوذ پیدا می کند و فضا را تحت تأثیر خود قرار می دهد و صدای انقلاب اسلامی به گوش همه جهان رسید و نور آن در همه جا تشعشع پیدا کرد و ما الان شاهد بیداری اسلامی در جوامع مختلف جهان هستیم که این از برکت انقلاب اسلامی ایران بوده است.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیروزی خون بر شمشیر نام گرفت

سرهنگ سیدروح الله ابطحی با اشاره به این نکته که پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به نام پیروزی خون بر شمشیر نام گرفت، خاطرنشان کرد: مردم بزرگ ایران از هیچ تهدیدی و هیچ تبعیدی و هیچ شکنجه ای نترسیدند و وارد میدان شدند و از خون خود گذشتند تا توانستند به رهبری حضرت امام خمینی (ره) خواب را از چشم دشمنان اسلام و بشریت بزدایند.

وی افزود: از طرفی دشمنان به تصور اینکه اگر بتوانند عناصر و متفکران مهم این نظام را بکشند می توانند نظام را از بین ببرند و با چالش بزرگ مواجه سازند که دست به ترور شخصیت های مهم نظام زدند ولی خون پاک این عزیزان نهال انقلاب را تنومندتر کرد و قطار انقلاب به حول و قوه الهی و با سرعت بیشتر ادامه مسیر داد.

ابطحی تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان با به میدان آوردن همه توان خود به ویژه جنگ رسانه ای و عملیات روانی جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی درصدد آمدند تا این انقلاب الهی و دشمن شکن را به نوعی در داخل به استحاله بکشانند و نسل جدید انقلاب را با تخریب تاریخ انقلاب و القای دروغ به مسیر انحراف سوق دهند و بر همه ما واجب است که در این مسیر از پا ننشینیم و هوشمندانه و مدبرانه و با بصیرت و بصورت هدفمند در این مسیر گامهای استواری برداریم.

56 عنوان برنامه توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه در ایام ا… دهه فجر در کردکوی برگزار می شود

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه 56 عنوان برنامه از سوی رده های مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد: از این عناوین می توان به برگزاری رژه موتوری در 12 بهمن ماه بمناسبت سالروز تاریخی ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، برگزاری جشنواره غذای سنتی، برگزاری جشنواره عفاف و حجاب اشاره کرد.

وی ادامه داد: دیدار باخانواده های معظم و معزز شهدا، برگزاری چندین یادواره شهدا در این ایام، برگزاری هیئت عاشقان ولایت و نشست های روشنگری، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، برگزاری نورافشانی در شب پیروزی انقلاب اسلامی، عطرافشانی مزار شهدای شهرستان، افتتاح پروژه های عمرانی، انجام ویزیت رایگان در درمانگاه کوثر از دیگر برنامه های ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در این ایام می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر