حضور کاروان آموزشی با رویکرد خودامدادی در روستای سالیکنده+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 602 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:52 ب.ظ، دوشنبه، 29 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

کاروان آموزشی با رویکرد خودامدادی تلفیقی دهیاران و جمعیت هلال احمر به مدت دو روز در روستای سالیکنده از توابع شهرستان کردکوی برگزار شد.

???????????????????????????????به گزارش خبرنگار رادکانا، احمد پارسایی دهیار روستای سالیکنده ضمن قدردانی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی به خبرنگار ما گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی با راه اندازی کاروان آموزشی با رویکرد خودامدادی اقدام به آموزش کمکهای اولیه خانه به خانه، میدانی یا خیابانی و مغازه به مغازه در روستای سالیکنده کرده است.

پارسایی افزود:عضوگیری جوانان و داوطلبان و تشکیل خانه داوطلبان و کانون جوانان از دیگر برنامه های اجرایی در این کاروان آموزشی بود.

وی خاطرنشان کرد: در کنار اجرای این برنامه های متنوع آموزشی مانور امداد و نجات جاده ای توسط اعضای جمعیت هلال احمر شهرسیتان کرردکوی در خیابان اصلی روستای سالیکنده باموفقیت برگزار شد که همزمان مردم نیز شاهد برگزاری این مانور بودند.

دهیار روستای سالیکنده اظهار داشت: هدف از برگزاری این برنامه را خدمت رسانی به مردم منطقه و کمک به ارتقای سطح سلامت روستاییان دانست و از همکاری فعال اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی و مردم شریف روستای سالیکنده قدردانی کرد.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کنید.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال نظر