۶۰ درصد مردم گرگان ماهواره تماشا می کنند / بیش از ۱۷ هزار شبکه ماهواره ای در ایران قابل دسترسی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 361 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:55 ب.ظ، چهارشنبه، 10 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان بدون اشاره به مرجع آماری گفت: ۶۰ درصد شهروندان گرگان به تجهیزات ماهواره ای دسترسی داشته و شبکه های مختلف را تماشا می کنند.

image_83701به گزارش رادکانا، بهرام عبدالحسینی روز سه شنبه در نشست ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان در گرگان اظهار داشت: با وجود رشد شبکه های ماهواره ای اما امروز مشکل این نیست بلکه مشکل اصلی شبکه های مجازی بوده که به راحتی در دسترس همگان هستند.

وی بیان داشت: هم اینک در فضای مجازی آخرین اخبار و رخدادهای عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اقصی نقاط جهان از طریق تلفن همراه به راحتی در اختیار افراد قرار می گیرد که قابل نظارت هم نیست.وی با بیان اینکه انجام کار فرهنگی و نرم افزاری از همه کارها اولی تر است، گفت: امروز بسیاری از مشکلات جامعه ریشه فرهنگی دارد.

عبدالحسینی، داشتن پیوست فرهنگی در همه کارها را ضروری دانست و افزود: با وجود اینکه افزون بر چهار هزار موسسه و تشکل فرهنگی درکشور فعال است، اما بازهم مشکلات فرهنگی داریم.

وی، علت اصلی این موضوع را هجمه سنگین استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی بیان کرد و ادامه داد: با وجود تلاش های صورت گرفته از سوی متولیان فرهنگی، براساس آخرین اطلاعات هم اکنون 17 هزار و 666 شبکه ماهواره ای در فضای ایران قابل دسترسی و مشاهده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان تصریح کرد: امروز همه افراد جامعه در قبال مشکلات و مسائل فرهنگی و زیست محیطی مسوول هستند.

عبدالحسینی با یادآوری ضرورت انجام کارهای فرهنگی بر مبنای قانون در جامعه، گفت: صدا و سیمای مرکز گلستان آمادگی لازم برای پوشش اقدامات دستگاه های اجرایی و اداری استان درحوزه امر به معروف و نهی از منکر را دارد./ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر