۷۶ طرح با اعتباری قریب به ۴/۵ میلیارد تومان به تصویب رسید.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 632 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:13 ب.ظ، پنج شنبه، 25 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان کردکوی به ریاست فرماندار کردکوی و اعضای این کارگروه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان کردکوی به ریاست فرماندار کردکوی و اعضای این کارگروه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

آقای الیاسی فرماندار کردکوی ضمن رضایتمندی و خرسندی از اعضای کارگروه توسعه بخش کشاورزی گفت: اولین اولویت این کارگروه رضایت مردم در ایجاد شغل و امید به زندگی و در کنار آن کسب عناوین و رتبه ی استانی است.

وی تصریح کرد: کسب این رتبه و عناوین در جذب اعتیارات نشانه همکاری و تعامل تک تک  اعضای کارگروه و دقت عمل کارشناسان این بخش می باشد.

الیاس افزود: در این جلسه 76 طرح با اعتباری قریب به 4/5 میلیارد تومان که در حوزه های طرح های توسعه کشاورزی به تصویب رسید که شهرستان کردکوی در این مرحله رتبه ی سوم استان که 18% اعتبارات انسانی را جذب نمود.

رئیس توسعه بخش کشاورزی شهرستان از وام مشاغل خانگی بخش کشاورزی به مدد جویان کمیته امداد خبر داد و افزود: وام مشاغل خانگی باتوجه به کارشناسان طرح از سوی بانک کشاورزی، مدیر جهاد کشاورزی و کمیته امداد به مدد جویان کمیته امداد پرداخت می شود.

لازم به ذکر است در 6 ماهه اول شهرستان کردکوی رتبه ی اول جذب اعتبارات توسعه بخش کشاورزی را به خود اختصاص داده است.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر