۹ دی بیانگر بصیرت مردم در مقابل فتنه و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 494 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:55 ب.ظ، یکشنبه، 8 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

حمزه جلالی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در همه حال سکاندار کشتی نظام بوده که با هدایت و رهبری خود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل قتنه ۸۸ و امثال آن استحکام و قوام بخشیده و با آگاهی دادن به مردم مسلمان، نظام را از توطئه های آشکار و نهان رهایی داده و به پیش می برد.

1370588799_1111به گزارش خبرنگار رادکانا، حمزه جلالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی در گفتگوی اختصاصی با رادکانا با اشاره به این نکته که 9 دی فتنه عظیمی برای براندازی نظام توسط ابرجنایتکاران و ایادی آنها در داخل کشور بود گفت: در انقلاب اسلامی ایران حوادث و وقایعی رخ داده که بعضی از آنها به عنوان ایام الله  توسط رهبری نظام  و مردم مورد تایید قرار گرفت.

وی افزود: از جمله این روزها می توان به 22 بهمن، 12 بهمن روز ورود امام راحل (ره) و 12 فروردین روز جمهوری اسلامی و نیز حماسه 9 دی که فتنه عظیمی برای براندازی نظام توسط ابرجنایتکاران و ایادی آنها در داخل کشور اجرا شده بود که خوشبختانه با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای، نقشه های آنها نقش بر آب شد و بساط فتنه برچیده شد.

جلالی حماسه بزرگ 9 دی را بیانگر بصیرت مردم در مقابل فتنه و فتنه گران دانست و افزود: 9 دی بیانگر بصیرت مردم شجاع و حماسه ساز ایران اسلامی و تبعیت از رهبری و ولایت مطلقه فقیه می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی با بیان این نکته که حماسه 9 دی درس های زیادی به ما آموخت، خاطرنشان کرد: از رهنمودهای رهبری معظم انقلاب و فرامین آن باید اطاعت نمود و همچنین دشمنان اسلام هنوز مردم ایران اسلامی را نشناختند که در بحرانها همیشه یار و یاور نظام و رهبری بودند و هستند و خواهند بود.

وی افزود: عده ای که فکر می کردند آمریکا و دولتهای وابسته به آن با پول و سلاح توان براندازی نظام را دارند این هم خنث شد و در صحنه سیاسی هم که دشمنان ما چشم طمع به ایران اسلامی داشتند که دو دستگی ایجاد خواهد شد و مردم به جان هم افتاده و نظام از بین خواهد رفت و بحث تقلب در انتخابات را مطرح نمودند که این مورد هم نقش بر آب شد که همانا اینها درسهای حماسه 9 دی به ما می باشد.

حمزه جلالی نقش مقام معظم رهبری را در برملا کردن فتنه 88 مهم دانست و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در همه حال سکاندار کشتی نظام بوده که با هدایت و رهبری خود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل قتنه 88 و امثال آن استحکام و قوام بخشیده و با آگاهی دادن به مردم مسلمان، نظام را از توطئه های آشکار و نهان رهایی داده و به پیش می برد.

جلالی با بیان این نکته که 9 دی عبرتهای فراوانی برایمان داشت عنوان کرد: توطئه گران هرگز نمی توانند ایران اسلامی را نابود کنند و این انقلاب حافظ و نگهبانی دارد و آن خداست.

 وی افزود: همانطور که آمریکا در طبس برای حمله به تهران و نجات جاسوسان خود نقشه کشیده بود خداوند در شب تاریک ابابیل خود را فرستاد و هواپیماهای آنها را نابود کرد و با بجا گذاشتن چند هلیکوپتر و هواپیما و چند جسد فرار کردند. 

وی تأکید کرد: مردم مسلمان نباید دل به بیگانگان ببندند، چون باید به خودمان متکی باشیم، استقلال را خودمان بدست آوردیم و این استقلال نباید به راحتی از دست برود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی در جواب این سوال خبرنگار ما که آیا کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند و دخیل بودند جایگاهی در نظام دارند، گفت: مردم عادی که رأی دادند، اینها همیشه در نظام بوده و هستند و عده ای که بر اساس عدم آگاهی در آن جریان قرار گرفته و توبه کردند در نظام جایگاهی خواهند داشت و کسانی که عناد دارند و همیشه بر علیه نظام توطئه می کنند اینها در نظام جایی ندارند.

ارسال نظر