۹ دی روز افشای چهره خناسان و قدرت طلبان بی بصیرت و نا آگاه بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:59 ب.ظ، دوشنبه، 9 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

غلامحسین محمودی گفت: کسانی که دل به دشمن بسته اند و از طرف دشمنان این نظام و ملت حمایت می شوند و افراد بی بصیرت و خود فروخته و قدرت طلب و قانون گریز هستند حق گرفتن هیچ مسئولیتی را در نظام اسلامی ایران ندارند.

1392052010312به گزارش رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا 9 دی را روز پیروزی حق علیه باطل دانست و گفت: 9 دی همانند 22 بهمن و13 آبان و روز قدس یک روز حماسی، ماندگار و جاودانه است، در حقیقت یک روز مبارک است و از یوم الله انقلاب اسلامی بشمار می آید.

وی افزود: در حقیقت روز شکست دشمنان داخلی و خارجی است، روز بر باد رفتن زحمات چندین ساله دشمنان این نظام و ملت است که برای براندازی و سقوط نظام اسلامی برنامه ریزی کرده بودند و یک جنگ نرم را طراحی کرده و در فتنه 88 می خواستند اجرا نمایند.

محمودی در ادامه بیان کرد: 9 دی روز افشاء چهره خناسان و قدرت طلبان بی بصیرت و ناآگاه بود، روز هشدار و بیدار باشی برای همه حامیان انقلاب اسلامی و مردم ولایت مدار بوده است و روز تجلی قدرت و ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی بود و در نهایت روز تجدید میثاق با ولی امر مسلمین و امام راحل (ره) بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در پاسخ به اینکه اگر بخواهید حماسه 9 دی را در یک جمله خلاصه کنید چه می گویید، اظهار داشت: روز 9 دی روز پیروزی حق علیه باطل بود و روز شکست احزاب منحرف داخل و خارج بود همچنین روز اقتدار نظام اسلامی و روز پیروزی حسینیان بر یزیدیان بود و روز پیروزی حزب الله بر حزب شیطان بوده است.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به درسهای 9 دی اذعان داشت: 9 دی به ما آموخت که باید همیشه هوشیار و بیدار بود که دشمن بیدار است و دشمن در همه حال در شیطنت و توطئه براندازی نظام می اندیشد.

وی افزود: به ما آموخت که باید در مقابل دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی متحد و منسجم باشیم و با وحدت و همدلی می توانیم حماسه جدید خلق کنیم.

محمودی ادامه داد: 9 دی به ما آموخت که باید از امام(ره) و رهبرمان اطاعت و پیروی نماییم و به این شعار عمل کنیم که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و همچنین به ما آموخت که باید بین خادم و خائن فرق گذاشت و خائنین را از صف خادمین و مردم باید جدا کرد.

این مقام فرهنگی مذهبی تصریح کرد: به ما آموخت که طبق فرمایش امام خمینی(ره)ملاک حال فعلی افراد است و ملاک واگذازی مسئولیت و عملکرد بینش فعلی اشخاص باید انجام گیرد.

وی ادامه داد: به ما آموخت که دشمنی دشمنان تمام شدنی نیست و دشمن هم از افراد و هم از ابزار برای براندازی نظام اسلامی استفاده خواهد کرد و در نهایت با حضور مردم مومن و انقلابی، دشمنان اسلام هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه با اشاره به نقش و جایگاه رهبری نظام اسلامی ایران در هدایت و ایجاد آگاهی و بصیرت افزائی در مردم در فتنه 88 خاطرنشان کرد: نقش رهبری در ایجاد آگاهی و بصیرت افزائی در مردم در فتنه 88 نقش بی بدیلی بود که دوست و دشمن به این موضوع اعتراف کردند و اگر روشنفکری و هدایت رهبر فرزانه  انقلاب در جهت افشاء جریانهای انحرافی و توطئه دشمنان خارجی و براندازی نظام اسلامی نبود، امروز مشخص نمی شد که گرفتار چه افرادی و چه سرنوشتی می شدیم.

محمودی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که آیا کسانی که در فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 حضور داشتند و دخیل بودند در نظام اسلامی ایران جایگاهی دارند، اظهار داشت:کسانی که دل به دشمن بسته اند و از طرف دشمنان این نظام و ملت حمایت می شوند، حق گرفتن هیچ مسئولیتی را در نظام اسلامی ندارند.

وی افزود: افراد بی بصیرت و خود فروخته و قدرت طلب و قانون گریز هیچ حقی در مسئولیت های اجتماعی ندارند.

محمودی در پایان با اشاره به عاشورای امام حسین (ع) و تاثیرگذاری آن در حماسه 9 دی گفت: درس مقاومت و بصیرت و آگاهی را از امام حسین(ع) آموختند و درس فداکاری و دفاع از دین را از سیدالشهدا (ع) و درس مبارزه با کفر و جریانهای انحرافی را از عاشورا و درس ولایت پذیری و اطاعت و پیروی از امام را از عاشورا به ما آموخت.

 

ارسال نظر