۹ دی قدرت رهبری دینی و کارآیی حکومت دینی را در جهان به اثبات رساند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 407 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ب.ظ، یکشنبه، 8 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران افرادی در فضای آزاد سیاسی جمهوری اسلامی و با سوء استفاده از پشتیبانی مردمی حرکتهای مذبوحانه ای در کشور داشته اند ولی شفافیت، صداقت و زلال بودن جمهوری اسلامی و موج توفنده مردم مسلمان و انقلابی این گونه افراد را مثل کف به روی آب آورده و به بیرون از بدنه نظام پرت کرده است.

managpic21به گزارش رادکانا رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا 9 دی را روز اقتدار نظام اسلامی دانست و گفت: روزی است که در آن حماسه ای بزرگ در لحظه ای ناب به مدد حمایت از اصل و اصالت انقلاب اسلامی آمد و به انقلاب اسلامی حیاتی دوباره بخشید.

وی با اشاره به حماسه 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی نشان داد که اراده الهی بر آن است که این انقلاب و ملت و رهبری را یاری نماید و اگر قدرت الهی و اراده الهی در غبار سهمگین فتنه نبود، تشخیص سره از ناسره مشکل بود.

وی افزود: امیدواریم با عنایت خاصه باری تعالی این انقلاب و این رهبری به انقلاب و رهبری حضرت مهدی (ع) تقدیم گردد.

9 دی در تاریخ 35 ساله انقلاب اسلامی ایران انقلاب سوم بود

فرماندار کردکوی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که اگر بخواهید 9 دی را در یک جمله خلاصه کنید چی می گویید اظهار داشت: 9 دی در تاریخ 35 ساله انقلاب اسلامی ایران انقلاب سوم بود و اوج هشیاری و بیداری ملت فهیم و مسلمان ایران و زیرکی و الهی بودن رهبری را نشان داد.

رمضانعلی الیاسی با اشاره به درس های یوم الله 9 دی اذعان داشت: اگر چشم و گوشمان را باز نکنیم و حواسمان به برنامه ها و سیاستهای شیطانی دشمن نباشد و نقاط قوت خودمان در داخل مثل ایمان به خدا، وحدت و انسجام داخلی و تبعیت از فرمان رهبری را حفظ و حراست نکنیم، بلایا، مشکلات و گرفتاری ها از همه جهت به ما هجوم خواهد آورد.

ولایت و مرجعیت و اصل ولایت فقیه یادگار ارزنده حضرت امام (ره) می دانیم

الیاسی با اشاره به نقش و جایگاه مقام معظم رهبری در نقش برآب کردن فتنه 88 تصریح کرد: ولایت و مرجعیت و اصل ولایت فقیه یادگار ارزنده حضرت امام (ره)، میراث گرانبهایی است که به ملت انقلابی ایران به ارمغان گذاشته شد، ولایت فقیه را استمرار حرکت انبیاء می دانیم و وجود امام خامنه ای (مدظله العالی) را نعمت الهی و غنیمت بزرگ انقلاب اسلامی می دانیم و همچون جانمان بلکه فراتر از آن حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: سخنان رهبر معظم انقلاب همواره آرامش دهنده، امیدبخش، نجات دهنده بوده و رمز ماندگاری انقلاب، هم در اطاعت از فرمان ولایت فقیه بوده است.

فرماندار کردکوی در خصوص عبرتهای حماسه تاریخی 9 دی گفت: ملت ما عبرتهای عاشورا و تاریخ صدر اسلام را بارها شنیده بود از جمله نافرمانی از دستور مولا و امام خود و همچنین تنها گذاشتن رهبر و پیشوای خود لذا این عبرتها به کمک ملت آمد تا از شرایط فتنه برون روند.

وی افزود: ما در واقع عبرتهای آموخته دینی و مذهبی و اعتقادی خود را در 9 دی بکار گرفته ایم و چقدر هم کارساز بود و توانستیم پیروز میدان باشیم.

شفافیت، صداقت و زلال بودن مردم مسلمان و انقلابی ایران فتنه گران را همانند کف به روی آب آورده و به بیرون از بدنه نظام پرت کرد

رمضانعلی الیاسی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که آیا کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند جایگاهی در نظام دارند، خاطرنشان کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران افرادی در فضای آزاد سیاسی جمهوری اسلامی و با سوء استفاده از پشتیبانی مردمی حرکتهای مذبوحانه ای در کشور داشته اند ولی شفافیت، صداقت و زلال بودن جمهوری اسلامی و موج توفنده مردم مسلمان و انقلابی این گونه افراد را مثل کف به روی آب آورده و به بیرون از بدنه نظام پرت کرده است.

انقلاب اسلام ایران رونوشتی از انقلاب حسینی است

وی با بیان این نکته که انقلاب اسلام ایران رونوشتی از انقلاب حسینی است، اظهار داشت: اساسا انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و استمرار آن با ولایت و رهبری مقام معظم رهبری رونوشتی از انقلاب حسینی است بنابراین شاخصه های انقلاب بزرگ آقا اباعبدالله الحسین (ع) را می توان در تمام اجزای انقلاب اسلامی ایران یافت.

الیاسی افزود: مفاهیمی چون مقاومت و ایستادگی، ایثار و فداکاری، از جان و مال گذشتن، رنج اسارت و شهادت را بجان خریدن، فقط خدا را در نظر داشتن و واگذاری امور به خداوند و کار را برای رضای خدا انجام دادن، پیروی از امام و پیشوا، بصیرت و آگاهی، بموقع و به اندازه عمل کردن در نجات از فتنه آمریکایی صهیونیستی ملت همیشه در صحنه ایران را مدد کرد تا چشم فتنه را به حول و قوه الهی کور کنند.

ارسال نظر