۹ دی ماه روز بصیرت و بیعت و پیوند با ولی فقیه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 325 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:33 ب.ظ، چهارشنبه، 9 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: بسیج در حماسه ی ۹ دی در تربیت و بصیرت افزایی فرزندان مؤمن وانقلابی و ارزشمدار بسیار تأثیر داشت.

IMG_3875به گزارش رادکانا، حجت الاسلام سید محمدعلی موسوی پارسائی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن گرامیداشت یوم الله 9 دی، از این حماسه بعنوان روز هشدار جدی به مخالفین و حامیان فریب خورده شان یاد کرد و گفت: در سال 88 سران جنایتکار فتنه وضعیت کشور را پر از آشوب کردند و به نظام و انقلاب خیانت بزرگی کردند که با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب و حضور با بصیرت مردم بساط خیانت آنها جمع شد.

وی با اشاره به اینکه 9 دیماه، روز ماندگار و فراموش نشدنی تاریخی انقلاب اسلامی ایران است متذکر شد: یوم‌الله نهم دی ماه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد و تا ابد نماد آمادگی و حضور در صحنه ملت ایران در برابر فتنه‌گران و دشمنان خواهد بود.

دی ماه روز بصیرت و روز بیعت و پیوند با ولی فقیه است

موسوی در ادامه با بیان اینکه 9 دی ماه روز بصیرت و روز بیعت و پیوند با ولی فقیه است خاطرنشان کرد: روز 9 دی، روزی‌ است که مردم ما در حمایت از رهبری، ولایت‌فقیه و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمده و شکوهی را ایجاد کردند که دشمنان برای همیشه نسبت به توطئه‌هایی که داشتند، مأیوس شدند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردکوی با تأکید بر اینکه زنده‌ نگه‌ داشتن این‌ روز به‌ معنی حضور حماسی و آگاهانه مردم در صحنه‌های اجتماعی در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان است، تصریح کرد: با وجود اینکه آمریکا، استکبار و ایادی داخلی آنها به‌ دنبال نفوذ و اضمحلال و نابودی نظام ما هستند و برخی از افراد نیز در داخل کشور آب در آسیاب دشمن می‌ریزند تا به اهداف خود برسند اما خوشبختانه شاهد هستیم که حضور مردم و حمایت و همراهی آنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری تمام نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

نقش بسیج در حماسه 9 دی بسیار ارزشمند است

این مقام مسئول همچنین نقش بسیج را در حماسه 9 دی بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: بسیج در حماسه ی 9 دی در تربیت و بصیرت افزایی فرزندان مؤمن وانقلابی و ارزشمدار بسیار تأثیر داشت.

حجت الاسلام موسوی در خاتمه با اشاره به بحث نفوذ دشمن افزود: امروز هم دشمن قصد نفوذ به کشور ما را دارد و دنبال یک فتنه دیگر است و می خواهد از نخبگان، صاحب نظران و حتی کسانیکه اهل علم هستند استفاده کند لذا وظیفه ما در انتخابات پیش رو این است که فردی را انتخاب کنیم که با این نظام و مملکت و با مقام معظم رهبری زاویه نداشته باشد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر