دشمن در برابر تفکر شهدا ناتوان است / روزی غیر ۵ آذر را نباید به نام مردم گرگان انتخاب کرد
تعداد بازدید تعداد 364 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۲ ق.ظ، یکشنبه، ۱۱ بهمن، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

مسئول تبلیغات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه شما با تقدیم شهید وارد عرصه انقلاب شدید و پایه‎های نظام طاغوت را سست کردید وتصریح کرد : پنج‎ آذر در گرگان سرمایه است و اگر بخواهند روزی را به نام گرگان نام‌گذاری کنند افتخاری برتر و بالاتر از پنج ‎آذر سال ۱۳۵۷ نیست .

0144به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا، حجت ‎الاسلام عبدالنبی داوری در مراسم اربعین شهادت شهید مدافع حرم اسماعیل زاهد پور که در مسجد بیت الحزن گرگانجدید برگزار شد ، اظهارکرد: نفوذ دشمنان اولین لحظه آسیب است که باید در برابر آن هوشیار باشیم ، دشمن با نقشه هایی که طراحی کرده به دنبال نفوذ در پسابرجام است .

وی ادامه داد: تفکر بسیج و شهدا دست رد به سینه کسانی می‎زند که در خلوت‌گاه خود به دشمن وعده می‎دهد با تفکر بسیج دهان فتنه را بسته و چشم آن را کور کردیم و با این تفکر فتنه ناکام ماند.

مسئول تبلیغات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس تاکید کرد: پنج آذر روز بسیج مستضعفین است و مردم فهیم و ولایی گرگان به فرمان امام امت حماسه پنج ‎آذر را با تقدیم شهید به انقلاب آغاز کردند .

وی با بیان اینکه شما با تقدیم شهید وارد عرصه انقلاب شدید و پایه‎های نظام طاغوت را سست کردید وتصریح کرد: پنج‎ آذر در گرگان سرمایه است و اگر بخواهند روزی را به نام گرگان نام‌ گذاری کنند افتخاری برتر و بالاتر از پنج ‎آذر سال ۱۳۵۷ نیست و پیدا نمی‎شود و برای قدر دانی از مردم باید این روز را به نام روز گرگان نامگذاری کرد..

حجت الاسلام داوری با تاکید براینکه شهید قلب تاریخ است ، اذعان داشت: شهادت هنر مردان خداست و دمیدن تفکر این هنر در جامعه بسیار با اهمیت است چون شهید برای همیشه انسان حرف دارد و نمی شود این تفکر را به موزه سپرد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهداء راه عزت را به ما نشان می دهند، گفت: دشمن در برابر تفکر شهدا ناتوان است و این تفکر الگویی برای مبارزه با استکبار جهانی در جای جای جهان استفاده می شود.

مسئول تبلیغات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس به اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: همانگونه که امام فرمودند نباید بگذاریم کشور به دست نا اهلان بیفتاد و باید به فرد اصلح در انتخابات رای داد تا خطری نظام را تهدید نکند.

انتهای پیام/

ارسال نظر