تقدیر همت مهاجرمازندرانی داوطلب مجلس دهم از مردم غرب گلستان+متن بیانیه
تعداد بازدید تعداد 1,065 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۴۱ ق.ظ، یکشنبه، ۹ اسفند، سال ۱۳۹۴ نظرات 2 نظر

همت مهاجر مازندرانی داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه غرب استان گلستان با ارسال بیانیه ای به این پایگاه خبری از مردم شریف این مرکز انتخابیه به جهت حضور باشکوه و گسترده پای صندوق های رأی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

photoبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، همت مهاجر مازندرانی داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه غرب استان گلستان با ارسال بیانیه ای به این پایگاه خبری از مردم شریف این مرکز انتخابیه به جهت حضور باشکوه و گسترده پای صندوق های رأی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

درود و سپاس بیکران خداوند بر ملت هوشيار ايران، بویژه شما مردم بصير و متعهد شهرستانهای کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان که با حضور پرشور و مثال زدنی خود در اين عرصه سرنوشت ساز و حماسي، موجبات شادي دل رهبري عزيز، شهدا و تمامي دوستان و علاقمندان به نظام را فراهم كرديد.

آفرين بر اين غيرت و همت شما مردم هوشیار، غيور و دشمن‌ شناس‌ كه با حضور مسولانه در پاي صندوق هاي راي بار ديگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور، ملت و انقلاب جاری ساختيد و به دنيا نشان داديد كه اين كشور با تكيه بر عزم و اراده راسخ ملت خود، قادر است راه عزت، استقلال و آزادى به عنوان بزرگ ترين آرمان معنوي انقلاب اسلامي، تا نقطه‌ مطلوب بپيمايد.

مردم مومن، انقلابي و حماسه ساز شهرستانهای کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در این‌ برهه‌‌ حساس‌ نیز مانند همیشه‌ با حضور گسترده خود در پای صندوقهای رای، به‌ ندای‌ امام راحل (ره)، مقام معظم رهبري و مراجع عظام، لبيك گفته‌ و با درك‌ اهمیت‌ و حساسيت بالاي انتخابات و همگام با ملت بزرگ ایران اسلامي در انتخابات ۷ اسفند حضوری مومنانه و آگاهانه داشته و ضمن اداي تكليف الهی و ملي، جلوه هاي بي نظيري از اقتدار و عزت و عشق و وفاداري خود به آرمان ها و ارزش هاي الهي را در مقابل ديدگان جهانيان جلوه گر ساختید.

اينجانب خداوند متعال را بر اين همه شكوه، شوكت، پايبندي، پايمردي و بلند همتي اين ملت نستوه و بيدار سپاس گفته و بر خود لازم مي دانم از حضور پرشور مردم فهیم شهرستان کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان بویژه عزیزانی که در ستاد انتخاباتی اینجانب حضور یافته و به بنده رای داده اند، تا موجبات تحقق حماسه سیاسی ۷ اسفند رقم بخورد صميمانه تقدير و تشكر می نمايم.

همچنين از زحمات كليه دست اندركاران برگزاري انتخابات در شهرستان  اعم از فرمانداران، بخشداران و هيات هاي محترم اجرايي، نظارت، بازرسي، رسانه هاي گروهي و همه عوامل انتظامي و امنيتي، سپاهی و بسیجی كه با تلاش صادقانه و زحمات شبانه روزي مقدمات برگزاري انتخاباتي باشكوه و پر شور و سالم در این حوزه انتخابیه فراهم كردند، تقدير و تشكر مي نمايیم.

ضمن تبریک به کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات توفیق خدمت به مردم، اقتدار، عزت پایندگی و سربلندي روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و شما مردم غيور و هميشه در صحنه را مسئلت داریم.

همت مهاجر مازندرانی

کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

بندرگز می گوید:

درود بر جوانترین کاندیدای با اخلاق ، مومن و ولایت مدار مهندس همت مهاجر مازندرانی

مهاجر می گوید:

بسم الله الرحمن ارحیم
احسنت به این کاندیدای نسل جوان با توکل بر خدا امیدواریم روزی شاهد حضور شما در مجلس باشیم موفق وموید و سربلند باشی

ارسال نظر