شیرین ترین خاطره ام رسیدن مادر و فرزند بعد از ۲۹ سال در دفتر کارم بود / تلخ ترین خاطره ام پرت کردن بچه توسط زن و شوهر در دادگاه بود
تعداد بازدید تعداد 458 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۶ ب.ظ، سه شنبه، ۱۰ فروردین، سال ۱۳۹۵ نظرات بدون نظر

دادستان گرگان تلخ ترین خاطره خود را پرت کردن بچه توسط زن و شوهر در دادگاه و شیرین ترین خاطره اش را نیز رسیدن مادر و فرزند بعد از ۲۹ سال اعلام کرد.

707539به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، دادستان عمومی وانقلاب مرکز گلستان در گفت وگوی نوروزی با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با مرور خاطرات از دیدار مادر و فرزند گم شده اش پس از ۲۹ سال دردفتر کاری اش به عنوان شیرین ترین خاطره قضایی یاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حقی گفت: یک مادر و فرزند پس از ۲۹ سال دوری در دفتر کاری ام بهم رسیدند که آن لحظات برایم شیرین است.

وی درادامه از سرقت، تهدید و ضرب و جرح بیشترین آمارپرونده های قضایی در سال ۹۴ نام برد و گفت: مهم ترین پرونده قضایی که درسال ۹۴ به آن رسیدگی کردم و خوشبختانه به نتیجه رسید پرونده ای موسوم به قتل های زنجیره ای استان گلستان است که منجر به کشف ۱۳ قتل عمدی با سلاح جنگی و سرقت های متعدد مسلحانه و مقرون به آزار و آدم ربایی و ایراد ضرب و جرح عمدی بود.

حجت الاسلام حقی در ادامه بیان کرد: در ایام نوروز بیشترین مراجعین در روزهای کشیک افرادی هستند که به جرم سرقت ،حمل، نگهداری و استعمال مواد مخدر،ضرب و جرح عمدی، تهدید و فحاشی و تصادفات راهی دادسرا می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان درباره تلخ ترین خاطره قضایی اش نیز گفت: وقتی که در یکی از شعب قضایی شهر مشهد مقدس حضور داشتم، شاهد بودم که پدر و مادری فرزند خود را به سمت یکدیگر پرت می کردند و هیچیک حاضر نبودند سرپرستی بچه را قبول کنند که این صحنه تلخ ترین و تأسف بارترین خاطره من در مدت کاری ام است.

پیام نوروزی دادستان گرگان به شهروندان

حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی ملت ایران بخصوص هم استانی های عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از شادکامی ، سعادت ، سربلندی و توفیق روز افزون در امر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه زمان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و توجهات حضرت ولیعصر امام زمان (عج ) را از خداوند متعال خواستارم .

ظهور امام زمان (عج) و پیروزی رزمندگان اسلام در سراسر جهان و شادکامی مسلمانان و مخصوصا شیعیان و ملت ایران را در سال ۹۵ آرزو می کنم .

انتهای پیام/

ارسال نظر