سالن ورزشی روستای النگ همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد+تصویر
تعداد بازدید تعداد 589 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۴ ق.ظ، سه شنبه، ۲۷ مهر، سال ۱۳۹۵ نظرات یک نظر

نوجوانان و جوانان بااستعداد، ورزشکار و ورزش دوست روستای النگ که علاقه و استعدادهای فوق العاده ای در زمینه ورزش دارند چند سالی است در آرزوی احداث و افتتاح سالن ورزشی به حضور مسئولین دل خوش کرده اند و بعد از سپری شدن چند ساله از دلخوشی، اما خبری از ساخت سالن ورزشی نیست.

0به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، مراسم کلنگ زنی مجتمع ورزشی امام خمینی (ره) روستای النگ در تاریخ ۱۰/۳/۹۲ با حضور ساور معاون سابق توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان وقت و پاشا مدیرکل سازمان ورزش و جوانان وقت استان گلستان و جمعی از مسئولین شهرستانی و بزرگان روستای النگ با هدف ورزش جهادی در استان گلستان در روستای النگ برگزار گردید.

کلنگ زنی و احداث سالن چند منظوره روستای النگ خبر مسرت بخش و خوشحال كننده اى بود و جا دارد كه از دست اندركاران این امر مثبت تشكر كرد و به همه عوامل خسته نباشید گفت اما تا آنجایى كه ما یادمان مى آید در روز کلنگ زنی مسئولین کشوری و استانی از تأمین کامل بودجه این سالن سخنانی به میان آوردند.

پس از کلنگ زنی این پروژه روند پیشرفت آن تاحدودی سیر صعودی خوبی داشت اما به یکباره توقف کرد و در همان فونداسیون به حال خود رها شد.

15

مردم روستای النگ که فرزندان شان مجبوراند برای ورزش، به شهرها یا روستاهای دیگر بروند ابراز گله و شکایت کردند و خواستار تکمیل این پروژه شدند.

انتظار و درخواست اهالی ورزش روستای النگ از مسئولین این حوزه در هفته ای که بنام تربیت بدنی و ورزش می باشد تکمیل و افتتاح این سالن در اسرع وقت است.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، امیدوار است سالن ورزشی و چند منظوره امام خمینی (ره) روستای النگ کار احداث آن دوباره به زودی زود آغاز شود و به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

مهدی می گوید:

اقای لیاقتی خواهشا یه گزارش هم از سالن ورزشی میاندره که نیمه کاره رها شده و محلی باری نگهداری علوفه ی دام ها شده…بعضی از روستاهای کوچیک دوتا سالن دارن ولی بعضی از روستاها که جوانان زیادی هم دارند بدون کوچیکترین امکانات هستن

ارسال نظر